از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ویلچر SUNRISE SOPUR EASYLIFE

وضعیت موجود
قیمت 24000000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

مشخصات محصول:

ویلچر دستی sunrise supor easylife بسیار محکم و مقاوم بوده و در شرایط مختلف سازگاری بسیار بالایی دارد. جنس آن از آلومینیوم می باشد.دارای دسته های فشاری با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.

 
تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

Sunrise Medical یکی از شرکت های بزرگ تولیدکننده ویلچر های دستی و قدرتمند و اسکوترهای موتوری در سطح جهان می باشد، محصولات این شرکت در کشور های مختلفی چون لهستان، هلند، نروژ، کانادا، انگلستان، اسپانیا و چین تولید می شود. یکی از تولیدات  این شرکت ویلچر Sunrise Supor Easylife می باشد

این ویلچر دستی، بسیار محکم و مقاوم بوده و در شرایط مختلف سازگاری بسیار بالایی دارد. جنس آن از آلومینیوم می باشد.

اجزا و ویژگی های ویلچر Sunrise Sopur Easylife:

این ویلچر دارای دسته های فشاری با قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد و  پشتی و تکیه گاه آن نیز قابلیت تنظیم شدن را دارا می باشند.

صندلی این ویلچر را می توان بر اساس عرض و عمق انتخاب کرد و ارتفاع آن نیز قابل تنظیم می باشد. از دیگر خصوصیات آن می توان به قابلیت تنظیم ارتفاع بخش جانبی و عمق آن اشاره کرد.

ویلچر دارای نگهدارنده پا از جنس پلاستیکی با زاویه قابل تنظیم می باشد، می توان گفت دسته های آن نیز از جنس آلومینیوم و فولاد ضد زنگ است.

لاستیک های ویلچر بسیار نرم و پنوماتیک می باشند.

زیر سری که برای ویلچر Sunrise Supor Easylife طراحی شده است، قابل تنظیم می باشد. همچنین پشتی صندلی نیز قابل تنظیم بوده که جنس آن به صورتی است که  عبور هوا از آن امکان پذیراست.

از موارد دیگر می توان به وجود کوسن صندلی برای راحتی و همچنین کمربند ایمنی به جهت پیشگیری از خطرات احتمالی در شرایط مختلف اشاره کرد.

دسته های کناری که در بخش های جانبی با هدف تکیه گاه دست طراحی شده اند، قابلیت تنظیم عمق و ارتفاع را دارند و همچنین می توان آن ها را در صورت عدم نیاز جدا کرد.

ترمز های این مدل ویلچر به اهرم ترمز توسعه یافته است. ویژگی های دیگر آن وجود برنامه درمان، چرخ های حمل و نقل و حفاظت در برابر کجی اشاره کرد.