از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اینورتر جوشکاری 200 نیترو

وضعیت موجود
قیمت 4050000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

اینورتر جوشکاری 200 نیترو

توسط :نیترو

منبع تغذیه الکتریکی

وزن 9.5 کیلو گرم

سایز الکترود مصرفی 2/5 ،3/2 ،4،5 مقطعی

نوع برق تک فاز

آمپر خروجی 200

متعلقات کابل جوش، کابل اتصال، انبر اتصال، انبر جوش، ماسک، فرچه

کشور سازنده چین

گارانتی 20 ماه بدون قید و شرط

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

اینورتر جوشکاری 200 نیترو

اینورتر جوشکاری 200 نیترو یکی از پر کاربردترین و پرفروش ترین اینورتر ها در بازار کنونی ابزر آلات است. این دستگاه با خروجی حداکثر 200 آمپر و قابلیت جوشکاری با الکترود های سایز  2/5 ، 3/2 ، 4، 5 به شکل دائم دارد. روی دستگاه اینورتر جوشکاری 200 نیترو دو پیچ ولوم قرار دارد یکی از آنها برای تنظیم آمپر دستگاه و یک پیچ دیگر برای تنظیم قوس الکتریکی است. برای سهولت تنظیم آمپر بر روی دستگاه یک صفحه نشانگر مشاهده می کنید.

این دستگاه 12 عدد ماسفت یا مسفت دارد که باعث پایین آمدن هزینه ی تعمیر و نگهداری و طولانی شدن عمر دستگاه در آب و هوای مختلف است. یک فن قدرتمند با سرعت 5500 دور در دقیقه برای خنک کردن دستگاه به کار رفته که از بالا رفتن حرارت آن جلوگیری می کند. سایز فیش کابل در اینورتر جوشکاری 200 نیترو 50 است. همراه با آن یک کابل اتصال یک عدد انبر اتصال یک کابل  جوش یک انبر جوش و یک عدد ماسک جوشکاری و فرچه تمیز کاری هم وجود دارد این محصول ساخت کشور چین و دارای 20 ماه گارانتی بدون قید و شرط است.

کاربردهای اینورتر جوشکاری 200 نیترو

عموما از دستگاه جوش به نام اینورتر جوشکاری یا تراشکاری نیز یاد می شود.عمده کاربرد دستگاه جوش برای چسباندن و اتصال دو قطعه فلز به یکدیگر است. حال این اتصال می تواند در هر زمینه ای  چون صنعت ساختمان سازی باشد یا صنایع بسیار وسیع تر مانند اتصال لوله های پالایشگاه ها ، تاسیسات صنعتی و … یا در صنایع کوچکتر و حتی در مصارف خانگی باشد. این موارد استفاده در اندازه های مختلف موجب کاربرد های متنوع و بازه  متفاوت در اینورتر ها شده است که میزان هزینه خرید دستگاه بر اساس کاربرد آن مشخص می شود.

اینورتر جوشکاری 200 نیترو دارای دو قطب منفی و مثبت الکترونیکی است که قطب منفی توسط کابل دارای فیش نری در یک سمت و انبر اتصال در سمت دیگر کابل که توسط الکترود مخصوص مربوط به کار مربوط به کار عملیات جوشکاری انجام می شود. با مصرف الکترود  وآب شدن آن بین دو قطعه پس از سرد شدن قطعات به یکدیگر اتصال قوی پیدا می کنند. در مواقعی در این دستگاه ها که آمپر بالایی داشته باشند می توان  به همین طریق عملکرد در فلزات برش ایجاد نمود.

نکات تکمیلی 

با توجه به مصرف انرژی و تبدیل آن به صورت دیگر انرژی توسط اینورتر جوشکاری 200 نیترو حرارت دستگاه بالا می رود. در دستگاه جوش های جدید یعنی اینورتر های جوشکاری با سیستم ماسفت یا آ جی بی تی سیستم قطع کن به هنگام بالا رفتن حرارت عمل نموده و از ادامه فعالیت باز می ماند تا دمای دستگاه تا حر نرمال کاهش یابد. در برخی دستگاه ها نظیر ترانس های جوشکاری که قطع کن ندارند، نباید به صورت مدام جوشکاری نمود.

در مورد حمل و نقل وبه هنگام استفاده از اینورتر باید از وارد آمدن ضربه به بدنه دستگاه جلوگیری شود. این نکات برای بالا رفتن عمر دستگاه و در مورد نگهداری آن می باشد.