دسته‌بندی نتایج

تشک طبی

انواع تشک طبی لازم به ذکر است که ما ساعت های زیادی از زندگی خود را صرف خوابیدن می کنیم. دقت کنید که اگر این خوابیدن به شکل درستی انجام نشود باعث می شود که کل روزتان نیز خراب شود. همان گونه که می دانید زمان خواب و هم چنین به شکل درست خوابیدن خیلی تاثیر مستقیمی در سالم زندگی کردن افراد دارد. 

هیچ چیزی مثل یک تشک مناسب و طبی به خواب راحت شما کمک نمی کند. شایان به ذکر است که انواع تشک طبی بسیار زیاد است. ما در این مقاله به معرفی تعدادی از آن ها می پردازیم. وقت کنید که اگر در منزل خود کودک، فرد مسن و یا باردار دارید حتما تا انتهای این مقاله را با دقت بخوانید و سپس یک تشک مناسب برای خود تهیه کنید.

آرام بخوابید و آرام زندگی کنید

متاسفانه خیلی از افراد روز و شب از شدت کمر درد آرامش ندارند و دائم از درد های مزمن گله می کنند. این افراد باید حتما از تشک طبی مخصوص افراد دارای کمر درد استفاده کنند تا رفته رفته این درد ها کم تر شود و در آخر نیز از این برود. 

همه ی ما می دانیم خانم های باردار در چند ماه آخر بازداری دوران خیلی سختی را می گذرانند و اصلا خواب راحتی ندارند ما باید شرایط را طوری فراهم کنیم که این عزیزان کم ترین درد سر را داشته باشند پس باید یک تشک طبی مخصوص خانم های باردار برای آن ها تهیه کنیم تا کمی درد کمر آن ها را تسکین دهیم.

یکی دیگر از انواع تشک طبی ، تشک طبی مخصوص کودکان است. شما می توانید از همین کودکی یک تشک مناسب و طبی برای کودک خود تهیه کنید و اجازه ندهید که از همین کودکی کمر فرزندتان در معرض خطر باشد و صدمه ببیند.

تشک طبی مخصوص کودکان

شایان به ذکر است که نوزادان و کودکان بیش تر تایم خود را می خوابند پس ما باید از همین حالا به فکر یک تشک طبی مخصوص کودکان باشید. دقت کنید که انتخاب این تشک ها به راحتی انتخاب برای افراد بزرگ سال نیست و این کار خیلی مهم تر و سخت تر است. اگر قصد دارید که یک تشک طبی برای کودکان خود بخرید باید به ویژگی های کودک خود توجه کنید.

برای مثال شما بهتر از هر کسی می دانید کودکتان در خواب غلت می زند یا خیر و یا این که هنوز شب ادراری دارد یا خیر. ما در این مقاله در رابطه با فواید تشک طبی برای کودکان با یک دیگر صحبت می کنیم با ما در بخش بعد همراه باشید تا بیش تر در این رابطه صحبت کنیم.

در هنگام خرید تشک طبی به این نکات توجه کنید

این طبیعی است که نوزاد و کودکی نتواند خود را کنترل کند و یا این که خوراکی ، شیر و یا آب میوه ی خود را بر روی تشک خود بریزد .

آن وقت است که شما باید درد سر پاک کردن و شست و شوی تشک را داشته باشید اولین و بهترین نکته در خرید تشک طبی برای کودک ها این است که یک تشک ضد آب تهیه کنید. قطعا می دانید که پوست کودکان خیلی حساس است و این یک نکته ی خیلی مهم در  انتخاب تشک طبی برای کودکان است پس شما پارچه ای را انتخاب کنید که به  پوست کودکتان صدمه نزند.

شما می توانید با مراجعه به سایت ما انواع تشک طبی را چک کنید و ویژگی های منحصر به فرد آن ها را مطالعه کنید و پس از چک کردن قیمت آن ها و مقایسه کردن آن ها خرید خود را ثبت کنید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید