مرتب سازی:
برند
گارانتی

دریل ساده

دریل یکی از ابزارآلات برقی است که هم برای مصارف خانگی و هم حرفه ای در کارگاه ها و کارخانه ها و ... استفاده می شود. دریل نیز مانند هر ابزار دیگری انواع مختلف دارد. دریل ساده جز ساده ترین نوع دریل هاست، که بیشتر در مصارف خانگی کاربرد دارد. عموما از دریل ساده برای سوراخ کردن دیوار، چوب ، انواع فلز و حتی بتن استفاده می شود.

دریل های ساده هم انواع مختلفی دارند، قدرت و توان های متفاوت دریل ها آن ها را از هم متمایز می کند. برندهای مختلفی در دنیا چه خارجی و چه ایرانی، به دلیل فروش خوبی که انواع دریل ها دارند، دریل ها را همه روزه تولید می کنند. خرید دریل ساده بستگی به بودجه و سلیقه در انتخاب برند ، برای شخص دارد. با پیشرفت تکنولوژی در عرصه ابزارآلات، دریل ها فقط با برق کارنمی کنند و انواع جدید شارژی و باتری خور آن ها تولید شده است که امر استفاده از دریل ساده را برای مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد راحت تر کرده است.

اغلب دریل هایی که با باتری کار می کنند، جنس باتری آن ها از نوع لیتیومی است. پارامتر دیگری که در انواع دریل ها از جمله دریل ساده مورد اهمیت است بیشینه سرعت دریل در هر دقیقه است که مسلما هر چه بیشتر باشد بهتر است. همیشه در تصاویری که هر نوع دریلی را به بیننده معرفی کرده است می بینیم که کاربر دریل را با دو دست خود گرفته است که این امر به دلیل تسلط و تعادل بیشتر در حین انجام کار با دریل است. پس با یک دست نمی توانیم به راحتی با دریل کار کنیم. کار کردن با دریل ساده نیاز به آموزش خاص و حرفه ای نداریم اما بهتر است همیشه قبل از استفاده از آن کاتالوگ محصول و نحوه ی کار کردن با آن را مطالعه کنیم که با دقت بیشتری کار مورد نظر را انجام دهیم.

قبل از سوراخ کردن هر متریال و یا مکانی بهتر است از قبل مکان مورد نظر را با اندازه گیری دقیق مشخص کنیم و با مداد علامت گذاری کنیم و بعد اقدام به سوراخ کردن با دریل کنیم. از دیگر فاکتورهای مهم در انتخاب انواع دریل وزن دریل می باشد که مسلما هر چه سبکتر باشد در طولانی مدت راحت تر می توان با ان کار کرد و یا حمل کرد. اگر دریل سنگین باشد ممکن است به مچ دست فشار بیاورد. حداقل وزنی که دریل ها معمولا دارند 1  کیلو گرم است. دریل ساده عملا کار دیگری جز سوراخ کردن انجام نمی دهد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی،  اگر می خواهیم که استفاده های دیگری از دریل داشته باشیم باید آن را با قطعات دیگری تجهیز کنیم که بتوانیم برای سابیدن، گردبر کردن، عمود بر کردن هم استفاده کنیم که البته این دریل دیگر دریل ساده نیست و به دریل حرفه ای تبدیل می شود.

مته نام آشنایی است که همیشه در مورد دریل می شنویم در واقع دریل ها با انواع مته هایی که بر روی سر آن ها نصب می شود کار می کنند. بعضی از کاربران برای بهتر استفاده کردن از دریل خود ست کامل مته را تهیه می کنند که در هنگام نیاز، آن مته ها را داشته باشند. بهتر است در هنگام خرید یک دریل جدا از هر مدل و برندی که باشد، آن را از جایی معتبر تهیه کنید که شامل حداقل 6 ماه گارانتی معتبر و ضمانت اصالت کالا داشته باشد. شرکت های معتبری در کشورمان وجود دارد که کالای وارداتی و یا کالاهای ایرانی را برای مدت زمانی گارانتی می کنند و شما می توانید با خیال راحت از خدمات پس از فروش دریل استفاده کنید. متاسفانه این روزها ابزارآلات غیراصل و بدون کیفیت با همان ظاهر اصلی محصول در بازار زیاد شده است. پس در هنگام خرید دریل از اصل بودن کالا حتما اطمینان حاصل کنید.

 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید