مرتب سازی:

هارد اکسترنال

خب با امروز همراه باشید تا در رابطه با هارد اکسترنال با یک دیگر صحبت کنیم و پس از آن به سراغ لیست خرید انواع هارد اکسترنال  و بعد از آن نیز به لیست قیمت هارد اکسترنال بپردازیم. لازم به ذکر است که هارد اکسترنال جایگاهی برای ذخیره اطلاعات است. شاید برایتان پیش آمده است که کلی عکس و خاطره داخل گوشی داشته اید و در عرض چند ثانیه همه ی آن ها پاک شده اند و یا کلی اطلاعات و اسناد دیگر در یک چشم به هم زدن پاک شده اند و شما را به دردسر انداخته اند. همین حالا می توانید از راهنمای خرید هارد اکسترنال استفاده کنید و یک عمر خیال خود را راحت کنید.

در گذشته ی نه چندان دور هارد های اینترنال فقط بودند اما در حال حاضر هارد اکسترنال با شکلی متفاوت تر و پورتی عوض شده به بازار آمده است. شایان به ذکر است که هارد اینترنال به خود لپ تاپ و یا مادر بورد نصب می شد اما این هارد های جدید به شکل USB به لپ تاپ وصل و یا خارج می شوند. هارد های قدیمی با کوچک ترین ضربه به فنا می رفتند و با این عمر کوتاه و قیمت بالایی که داشتند یک عمر حسرت را بر دل ما میگذاشتند اما این هارد ها این شکلی نیستند.

فروش هارد اکسترنال از سایت های معتبر

لازم است بدانید که انواع هارد اکسترنال زیاد است و هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. تا به این جای مقاله درباره کاربرد های هارد اکسترنال با یک دیگر صحبت کردیم حال به سراغ خرید هارد اکسترنال و هم چنین ضمانت نامه هارد اکسترنال می پردازیم. واقعا لازم نیست که برای یک هارد کوچک کلی راه را تا خیابان بروید شما می توانید از طریق تلفن همراه خود نیز هارد را سفارش بدهید.

فقط باید حواستان باشد که خرید خود را از سایت معتبر انجام بدهی تا هارد اصلی و با کیفیت را به شما تحویل بدهند . زمانی که شما هارد اکسترنال اصل و اورجینال بخرید می توانید از ضمانت نامه هارد اکسترنال استفاده کنید و در صورت بروز مشکلی از طریق این ضمانت نامه اقدام کنید.

لیست قیمت انواع هارد اکسترنال

مدل های قدیمی هارد حداکثر یک ترابایت حافظه داشتند و آن هم کار شاخی بود اما حالا هارد هایی با حافظه 4و یا 6 ترابایت وجود دارد. لازم به ذکر است که هر چه ظرفیت یک هارد بالا تر برود به طبع قیمت بالاتری دارد. پس سعی کنید که متناسب با نیاز خود هارد انتخاب کنید.

ما در سایت خود از ارزان ترین هارد اکسترنال قرار داده ایم . در کنار نمونه های کم حجم و معمولی هارد های با کیفیت و بهتر نیز قرار داده ایم. قیمت بهترین و با کیفیت ترین هارد اکسترنال نیز از نمونه های معمولی بالا تر است اما خب ارزشش را دارد و شما می توانید یک عمر از آن استفاده کنید و دیگر نگران پاک شدن اطلاعاتتان نباشید.

فروش هارد اکسترنال

لازم به ذکر است که هارد اکسترنال محلی برای نگه داری اطلاعات شما است و شما می توانید بدون ترس از حفظ و یا ناپدید شدن عکس ها و یا دیگر اطلاعات خود را به این هارد ها بسپارید و دیگر شاه  حذف شدن اطلاعات و اسناد مهم خود نباشید.  لازم به ذکر است که هارد اکسترنال یک نمونه جدید از هارد است که قابلیت و شکل فوق العاده ای دارد. ما در این مقاله قصد داریم که در رابطه با فروش هارد اکسترنال صحبت کنیم.

همان گونه که می دانید چند سال است که رفته رفته خرید و فروش ها شکل جدیدی به خود گرفتند. دیگر لازم نیست چندین ساعت در ترافیک بمانید و با وجود بیماری هایی هم چون کرونا جان خود و عزیزان خود را به خطر بیندازید. ما در رابطه با مزایای فروش اینترنتی هارد اکسترنال با شما صحبت می کنیم پس با ما همراه باشید.

آیا می توان به فروش اینترنتی هارد اکسترنال اعتماد کرد؟

خب همان طور که می دانید خری حضوری یک سری مزیت دارد و آن این است که شما می توانید از نزدیک هارد را ببینید و خرید خود  را انجام بدهید اما خرید غیر حضوری نیزمریت های بیشمار دارد و آن این است که شما دیگر لازم نیست ساعت ها وقت و هم چنین انرژی خود را تلف کنید. حتی این کار باعث می شود که هزینه ی رفت و آمد خود را کم کنید. اما شما نباید به هر سایتی اعتماد کنید.

  شما باید این خرید و فروش اینترنتی هارد اکسترنال را از سایت های معتبر انجام دهید. شما زمانی که از سایت معتبر خرید می کنید دیگر نگرانی بابت فیک و تقلبی بودن هارد ندارید و علاوه بر آن، آن ها هارد را با قیمت نمایندگی به شما می فروشند.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید