از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم شب مخصوص پوست‌ های چرب اناگرین

وضعیت موجود
قیمت 410000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
کرم شب مخصوص پوستهای چرب اناگرین (Onagrine Visibly Pure Absolute Purity Night Cream) با برخورداری از مواد اولیه‌ای چون نیلوفر آبی و روی، ضمن رطوبت رسانی عمقی به پوست‌های چرب در طول شب، با قدرت احیاکنندگی و بازسازی سلولی به تنظیم ترشح چربی بسیار کمک می‌کند.این کرم یکی از منحصر به فرد نرین کرم‌ها برای افرادی است که دارای پوست چرب بوده‌اند و به دلیل افزایش سن پوست آنها دچار مشکلات پیری پوست شده است.
تولیدکننده: اناگرین
تاریخ مصرف: گارانتی حداکثر تاریخ مصرف
 
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات:

اناگرین برند تخصصی محصولات مراقبت از پوست است که در سال ۱۹۸۱ تأسیس شد. جزء کلیدی فرمولاسیون و تضمین‌کننده موفقیت ۳۵ ساله محصولات اناگرین روغن اناگر (Onagre) است. اناگر گیاهی است که آزمون سخت زندگی در دشت‌های خشک آمریکای شمالی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

به‌طورکلی تمرکز اصلی تحقیقات و مطالعات شرکت اناگرین، کشف و به‌کارگیری گیاهانی مشابه اناگر است که زادگاه اصلی‌شان اقلیم‌های سخت مناطق دوردست کره زمین است. اقلیم‌هایی که رشد و نمو در آن، برای گیاهان معمولی امکان‌پذیر نیست، اما گیاهانی مثل اناگر به لطف برخورداری از ترکیبات ارزنده و سیستم دفاعی بیولوژیکی منحصربه‌فردی که طبیعت در درون بدنشان به ودیعه نهاده است، می‌توانند در این محیط‌ها به‌خوبی رشد نمایند. شرکت اناگرین با مهارت خاصی این ترکیبات طبیعی و اثربخش را از قلب گیاهان آن مناطق بیرون کشیده و برای بهسازی و سلامتی پوست شما در محصولاتش استفاده نموده است. این مواد در هماهنگی کامل با پوست شما است.

طبیعت سخاوتمند کره زمین، گیاهان زیادی را در درون خود پرورش داده که به علت وجود سیستم دفاعی منحصربه‌فردشان قادرند در اقلیم‌های سخت این کره خاکی حیات داشته باشند. شرکت اناگرین تعداد زیادی از این گیاهان را شناسایی نموده و در فرمولاسیون محصولات خود استفاده نموده است. محصولات ضد پیری اناگرین با بهینه‌سازی اثر مواد اصلی برگرفته از گیاهان اقلیم‌های سخت، تعادل آب و لیپیدهای پوست را بازگردانده و لایه انسدادی پوست را ترمیم می‌کنند. اثربخشی، طبیعی بودن و کاربری لذت‌بخش در محصولات اناگرین به شکل یکنواختی با یکدیگر ترکیب‌شده است.

کرم شب مخصوص پوست‌های چرب اناگرین (Onagrine Visibly Pure Absolute Purity Night Cream) با برخورداری از مواد اولیه‌ای چون نیلوفر آبی و روی، ضمن رطوبت رسانی عمقی به پوست‌های چرب در طول شب، با قدرت احیاکنندگی و بازسازی سلولی به تنظیم ترشح چربی بسیار کمک می‌کند.این کرمبا قدرت رفع ماتی و کدری پوست که در پوست‌های چرب بسیار شایع است باعث درخشانی و شفافیت پوست نیز می‌شود.

 

ویژگی‌ها:

  •        تنظیم کننده ترشح چربی
  •        یکنواخت کننده رنگ پوست
  •        پاک‌کننده و سم زدای بسیار قوی
  •        روشن و درخشان کننده رنگ چهره
  •        نرم کننده و لطافت بخش
  •        رفع کدری و ماتی پوست

 

روش مصرف :

هر شب‌ پوست خود را تمیز کرده و سپس مقداری از کرم شب مخصوص پوست‌های چرب اناگرین را بر روی پوست تمیز خود ماساژ دهید.