از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فشارسنج مچی بیورر ‌ beurer BC08

وضعیت موجود
قیمت 650000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
ویژگی محصول
ابعاد : 80 × 70 × 27 میلی‌متر
وزن : 140 گرم
 
تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

فشار سنج دیجیتالی بیورر مدل BC08،  یک دستگاه در ابعاد متوسط به همراه صفحه نمایش نسبتا بزرگ است. از این رو به اندازه کافی خوانایی دارد و حمل و جابجایی آن نیز، بسیار آسان و راحت است. این دستگاه علاوه بر سنجش فشار خون، اقدام به تحلیل آن نیز می کند. نمودار WHO پس از انجام هر تست بر روی نمایشگر درج شده و اعداد به دست آمده را تحلیل می کند. قابلیت ذخیره نتایج در این دستگاه، برای ۲ کاربر در حدود ۵۰ تست تعیین شده است. با فشردن دکمه M، می توان حافظه دستگاه را چک کرد و نتایج حاصل از فشار خون را رویت نمود.

در هر بار تست، دستگاه علاوه بر سنجش فشار خون فرد، اقدام به شمارش ضربان قلب و تشخیص بی نظمی ضربان قلب نیز می کند. از این رو برای استفاده عوام گزینه مناسبی است. اما اگر از بیماری فشار خون رنج می برید، استفاده از فشارسنج های مدل بازویی توصیه می شود. چرا که این نوع دستگاه ها به نسبت مدل های مچی، دقیق ترند و درصد خطای آنان نیز بسیار پایین است.

فشار سنج مچی بیورر BC08، با استفاده از دو عدد باتری نیم قلمی کار می کند. همزمان با اتمام شارژ باتری ها، علامت تعویض باتری بر روی نمایشگر ظاهر می شود. این دستگاه با قابلیت خاموشی خودکار ساخته شده و در صورت عدم استفاده در یک بازه زمانی کوتاه، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود.

سیستم ورود به هوا در این دستگاه خانگی، کاملا اتوماتیک است. کافیست دستگاه را با دقت بر روی مچ دست چپ ببندید و دکمه شروع را فشار دهید. دستگاه با پمپاژ هوا، بدون ایجاد فشار مضاعف، اقدام به سنجش فشار خون می کند.

افراد بزرگسال با سایز مچ ۱۳.۵ الی ۲۲ سانتی متر می توانند از این دستگاه استفاده کنند