از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ nova slip سایز ایکس لارج 14تایی

وضعیت موجود
قیمت 352000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ویژگی محصول

سایز ایکس لارج این پوشک مناسب برای وزن بالای 70 کیلوگرم و دور کمر 120 الی 170 سانتی متر می باشد

. هر بسته پوشک بزرگسال نوا اسلیپ حاوی 14 پوشینه شورتی می باشد.

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

نقد و بررسی

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ nova slip محصول شرکت یوروپروسان europrosan و کشور ایتالیا می باشد و در 4 سایز مختلف تهیه و تولید شده است، سایز ایکس لارج این پوشک مناسب برای وزن بالای 70 کیلوگرم و دور کمر 120 الی 170 سانتی متر می باشد. هر بسته پوشک بزرگسال نوا اسلیپ حاوی 14 پوشینه شورتی می باشد.

امروزه درصد بروز بیماری های که ممکن است امکان تحرک را از شخص سلب نماید رو به افزایش است، بروز این بیماری ها ( مثلا ام اس MS) ممکن است برای مدت طولانی و یا کوتاهی قدرت حرکت شخص را کاهش دهند ، در این شرایط شخص می تواند به کمک پوشک بزرگسال به زندگی نرمال خود ادامه دهد تا دوران نقاهت طی شده و بهبود کامل خود را حاصل نماید.

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان طراحی شده است، این پوشک به کمک کش های موجود در قسمت دور کمر و دور ران ها خود را مطابق با سایز بدن شخص تطبیق می دهد و به خوبی روی بدن او جای می گیرد تا پوشک به هیچ عنوان تکان  نخورده و یا جا به جا نشود.

لایه ها و هسته های جاذب موجود دراین پوشک بزرگسال قدرت جذب را دوچندان کرده است، هسته های پلیمری از الیاف پنبه ای و ژل جاذب تشکیل شده است . قدرت جذب پوشک شورتی نوا اسلیپ با علامت 3 قطره بر روی بسته بندی نمایش داده شده و قادر است تا سقف 2000 میلی لیتر مایعات را جذب نماید.