از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل تقویت کننده موی سر Servina

وضعیت موجود
قیمت 62000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: ژل تقویت کننده موی سر Servina، به علت ترکیبات خاص خود موجب قطع ریزش موهای شما شده و به رویش مجدد موها کمک می‌کند.

شماره مجوز بهداشت: 1185499120842120

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ژل تقویت کننده موی سر Servina، مناسب برای انواع مو بوده و با استفاده از عوامل طبیعی مهار کننده آنزیم 5- آلفا ردوکتاز، ضمن کنترل عامل ریزش مو، فولیکول‌های مو را برای رویش مجدد تحریک می‌نماید. این ژل علاوه بر کنترل چربی و مهار شوره‌سر، موجب افزایش استحکام ریشه‌ی مو می‌شود و با تسریع جریان خون در پوست‌سر، سبب تغذیه بهتر فولیکول مو می‌گردد.

ژل تقویت کننده و ضدریزش موی سر سروینا، حاوی ترکیبات و مواد موثر گیاهی از جمله پروکاپیل می‌باشد که با این اجزا مانع از ریزش مو می‍‌شود. برخی دیگر از عصاره‌های موجود در این ژل ، خاصیت ضدالتهابی دارند و از خارش و قرمزی پوست‌سر جلوگیری می‌کنند. این محصول  با فرمولی 100 % گیاهی و فاقد نگهدارنده حاوی اثرات طولانی مدت می‌باشد و بر خلاف محصولات مشابه شیمیایی، عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت.

طریقه مصرف

پس از شستشوی موی سر و هنگامی که موها مقداری رطوبت دارند، میزان کافی از ژل تقویت کننده موی سر را روی نواحی که دچار ریزش شده‌اند استفاده نمایید، سپس با نوک انگشتان به صورت ملایم ۳- ۲ دقیقه ماساژ دهید. حداقل تا ۴ ساعت از شستشوی موی سر خودداری شود.

جدول مشخصات

نوع محصول تونیک
مورد استفاده انواع مو
وزن -
حجم 55ml
اثرات کمک به رویش مجدد مو، قطع ریزش مو
ترکیبات‌ عصاره گیاهی گزنه، برگ حنا، رازیانه، رزماری، بابونه، برگ مُورد، ترکیب پروکاپیل صمغ درخت تارا
توضیحات

قابل استفاده در ریزش موی سکه‌ای

است.

منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند ایران
برند SERVINA | سروینا