از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سرم دوفاز مناسب موهای نازک و کم حجم Cerita Beauty

وضعیت موجود
قیمت 41200 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: سرم دوفاز مناسب موهای نازک و کم حجم Cerita Beauty، در افزایش حجم و ضخامت تارهای مو به واسطه پروتئین جوانه گندم کمک بسیاری می‌کند. موجب افزایش نرمی و انعطاف‌پذیری مو می‌شود.

شماره مجوز بهداشت: 1132745450842361

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

سرم دوفاز مناسب موهای نازک و کم حجم Cerita Beauty، موهای نازک و کم پشت یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر خانم یا آقایی به آن دچار شود. موهای ما بعد از دوره طولانی استفاده از انواع و اقسام مواد آرایشی و اتو و سشوارهای روزانه دیگر شادابی و زیبایی روزهای گذشته را ندارند و با هر بار رنگ کردن نازک‌تر و کم‌پشت‌تر از گذشته می‌شوند. این محصول مناسب برای موهای نازک و ضعیف است و به شما برای داشتن موهایی درخشان و بی نظیر کمک می‌کند. این سرم خاصیت حجم‌دهندگی بالای تارهای مو را دارد. به علاوه رطوبت‌رسانی موثر، افزایش نرمی و انعطاف‌پذیری مو بدون ایجاد حس چربی از مزایای استفاده از این سرم است و با استفاده از پروتئین جوانه گندم موجود در این سرم افزایش حجم و ضخامت تارهای مو نیز موجب می‌شود.

طریقه مصرف

ابتدا سرم دوفاز را به خوبی تکان داده تا دو فاز آن بخوبی ترکیب شود. سپس موها را کمی مرطوب کرده و سرم را بر روی ساقه‌ی موی خود اسپری نمایید. موها را شانه کرده و به حالت دلخواه در آورید.
به علت غنی بودن ترکیبات این سرم، تنها به مقدار کافی اسپری کنید و از اسپری کردن بیش از حد خودداری کنید.

جدول مشخصات

نوع محصول اسپری ساقه مو
مورد استفاده موی نازک و کم‌حجم
حجم 230ml
وزن -
اثرات افزایش حجم و ضخامت تارهای مو، رطوبت‌رسانی مو،
ترکیبات‌ پروتئین جوانه گندم
توضیحات افزایش‌دهنده نرمی و انعطاف‌پذیری مو بدون ایجاد حس چربی
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
برند CERITA | سریتا
کشور صاحب برند ایران