از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو بدن ضد بو و تعریق HERBEX

وضعیت موجود
قیمت 12700 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
معرفی محصول:

شامپو بدن ضد بو و تعریق Herbex، مناسب برای انواع پوست بدن بوده و ضدبو و ضدتعریق، با PH سازگار با پوست بدن است. دارای رایحه‌ی تازه و ملایم می‌باشد. حاوی عصاره‌های اکالیپتوس، بادرنجبویه و مورد می‌باشد .

شماره مجوز بهداشت:1396221021507840

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

شامپو بدن ضد بو و تعریق Herbex، حاوی عصاره‌های اکالیپتوس، بادرنجبویه و مورد می‌باشد که به دلیل خواص ضد میکروبی، ضدالتهابی و آنتی اکسیدانی قوی این عصاره‌ها و خاصیت آنها درکنترل چربی زائد پوست، این گیاهان دارویی مورد استفاده قرار گرفته­ اند. شامپو ضد بوی بدن هربکس با ۴۸ ساعت قدرت جلوگیری از ایجاد بوی بد بدن برای اولین بار در ایران در این واحد فرموله شده است. این شامپو بخاطر فرمول ملایم خود برای پوست های حساس بسیار موثر است. شامپو ضد بوی بدن هربکس دارای فرمولی انحصاری با خاصیت تولید کف عالی و pH سازگار با پوست است.

بوی نامطبوع بدن در اثر تجزیه ترکیبات ترشح شده از غدد چربی پوست و عرق ایجاد می‌شود. باکتری ها و قارچ­‌های موجود در سطح پوست این ترکیبات را به اسیدهای چرب آروماتیک تبدیل می‌کنند که بوی نامطبوع بدن را سبب می‌شوند. استفاده از مواد مؤثره موجود در گیاهان برای جلوگیری از فعالیت این میکروارگانیسم­ها وهمچنین از بین بردن زمینه رشد آنها بسیار مفید خواهد بود.

جدول مشخصات

نوع شوینده یا پاک‌کننده     شامپو بدن
نوع پوست انواع پوست
وزن -
حجم 200ml
اثرات ضدبو و ضدتعریق
ترکیبات‌ عصاره اکالیپتوس، بادرنجبویه و عسل طبیعی
توضیحات مناسب برای انواع پوست بدن می‌باشد.
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند ایران
برند HERBEX | هربکس