از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

روغن ماساژ عضلانی روما NELA

وضعیت موجود
قیمت 22000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: روغن ماساژ عضلانی روما نلا با ماده موثره روغن های گیاهی همانند رزماری و زنجبیل که درد های ناشی از روماتیسم را رفع و کوفتگی های عضلانی را برطرف می‌کند.

شماره مجوز بهداشت: 1002896102189920

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

روغن ماساژ عضلانی روما NELA، ماساژ عضلانی روش نوین آرامش عضلات است که بسیاری از مردم آن را برای آرام کردن دردهای عضلانی و مفاصل به کار می‌برند. عضله ای که تحت تاثیر رماتیسم قرار می‌گیرد و یا مفصلی که دچار آرتروز می‌شود گرفتار یک بیماری پیش رونده شده است که تاثیرات عوامل مکانیکی و یا زمینه ارثی از عوامل شایع آن می‌باشد.

اخیرا لابراتوار نلا محصول جدید خود را که جهت ماساژ، آرام سازی و روان کنندگی حرکت مفاصل و عضلات است را فرموله کرده که با ماساژ آرام این روغن روی عضلات و اطراف مفاصل خشکی ناشی از آن برطرف شده و سرعت جریان خون افزایش خواهد یافت. این روغن که به نام نلا روما شناخته شده است دارای روغن های گیاهی بوده که از آن جمله می‌توان به رزماری و زنجبیل اشاره نمود که ضمن تسکین دردهای ناشی از رماتیسم و آرتروز، کوفتگی های عضلانی را بهبود داده و برای فیزیوتراپی و بعد از عمل های جراحی جهت نرم کنندگی عضلات موضع مفید می‌باشد.

روغن زنجبیل از جمله روغن های گرم است که به دلیل ترکیب خاصی که دارد به عنوان یک مسکن قوی عمل می‌کند چرا که این گیاه عوامل التهاب زا را مهار می‌نماید. به علاوه این محصول برای سفتی و جلوگیری از شل شدگی بافت عضلات نیز مناسب می‌باشد. روغن رزماری افزایش دهنده جریان خون است زیرا گاهی مسدود شدن گردش جریان خون در بروز دردهای عضلانی نقش دارد. نفوذ پذیری بالای رزماری، این روغن را به روغن سبک مشهور کرده است. محققان به این نتیجه رسیده اند که روغن رزماری محرک سیستم اعصاب مرکزی است که با تحریک موضع، دردهای ناشی از روماتیسم و آرتروز را سریعا بهبود می‎دهد. رزماری دو عنصر ضد التهابی به نام اسید کارنوسیک و کارنوسل دارد که نقش بازدارندگی در مقابل آنزیم ایجاد کننده درد و التهاب در بدن دارد. مصرف رزماری به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی بالا و ضد التهابی به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. جلبک دونالی یه لا هم که جلبک دریاهای شور می‌باشد با خواص بی نظیر  خود روش درمانی مفیدی در بهبود و ماساژ عضلات خشک و بی‌تحرک است.

طریقه مصرف

روزانه 2 تا 3 بار مقدار مناسبی از روغن را روی موضع مالیده، ماساژ دهید تا بصورت کامل جذب گردد.

جدول مشخصات

نوع ضد درد روغن
وزن -
حجم 60ml
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات در عرض دو ماه تاثیرات استفاده از محصول مشهود خواهد بود. تا رسیدن به نتیجه کامل، استفاده ادامه پیدا کند.
کشور صاحب برند ایران
برند NELA | نلا