از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو NELA

وضعیت موجود
قیمت 52800 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: روغن ماساژ نلا آرترو موجب انعطاف و روان سازی حرکت مفصل می‌گردد. مناسب برای قبل و بعد از عمل جراحی بوده و به ترمیم غضروف آسیب دیده و خشک کمک می‌کند. به علاوه بهبود دهنده صدمات ورزشی است و سبب ترمیم و تشکیل مایع مفصلی می‌شود.

شماره مجوز بهداشت: 1002896102189920

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو NELA، پس از تحقیق و بررسی های بسیار، از ترکیب عصاره های روغنی سنجد، گردو، تاج خروس و خردل تهیه و تولید گردیده و در درمان آرتروز و خشکی مفاصل نقش مهمی ایفا می‌کند. تحقیقات نشان داده است که عصاره این گیاهان اثرات قوی ضد درد، ضد التهاب و آرامش بخش دارند. ترکیبات موجود در عصاره این گیاهان با مهار برخی آنزیم ها، سبب کاهش التهاب و کاهش حساسیت سیستم عصبی مرکزی می‌شوند و از بروز درد و التهاب در مفاصل جلوگیری می‌کنند.

درد مزمن مفاصل می‌تواند به دلیل بسیاری ایجاد شود؛ آرتروز و آرتریت روماتوئید نمونه ی این دردها هستند. آرتروز یکی از شایع ترین اختلالات اسکلتی عضلانی در بزرگسالان در سراسر جهان است و در زنان شایع تر از مردان است. شیوع آرتروز با افزایش سن و ناتوانی ناشی از آن افزایش می‌یابد.

طریقه مصرف

مقداری از روغن را به اطراف مفاصل مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا جذب گردد. این عمل را روزانه 2 تا 3 بار تکرار کنید. جهت استفاده برای دست ها روغن را در کف دست ها ریخته و به آرامی به هم بمالید.

جدول مشخصات

نوع ضد درد روغن
وزن -
حجم 60ml
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات تا بهبودی کامل مصرف شود.
کشور صاحب برند ایران
برند NELA | نلا