از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پماد آنتی هموروئید Vanta

وضعیت موجود
قیمت 42200 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: پماد آنتی هموروئید Vanta حاوی خواص درمان هموروئید (بواسیر)، رفع خونریزی، شقاق و بهبود جای زخم، رفع خارش و سوزش، کاهش درد و التهاب و برطرف کننده تورم است.

شماره مجوز بهداشت: 1456658924275657

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

پماد آنتی هموروئید Vanta از عصاره ها و روغن های طبیعی ساخته شده است. بلافاصله بعد از اولین بار استفاده از پماد آنتی هموروئید توسط بیمار، علائم درد و التهاب و سوزش در ناحیه مقعد برطرف می‌شود. این محصول خاصیت ترمیم کنندگی داشته و درهفته اول استفاده از آن زخم، تورم و خونریزی برطرف می‌شود. دوره درمان نیز با توجه به درجه هموروئید از یک ماه تا سه ماه می‌باشد. به علاوه، این پماد در برطرف کردن علائم بیماری فیشر از جمله سوزش، خارش و التهاب در ناحیه زخم و ترک بسیار مفید بوده و با توجه به خاصیت ترمیم بافت، موجب درمان آن می شود.این پماد یبوست را هم که مهمترین عامل بروز این بیماری است، تا حدودی از طریق جذب روده ای برطرف می‌کند.

طریقه مصرف

روزانه ۲ تا ۳ بار مقدار مناسبی از پماد را روی محل مورد نظر بمالید. نتایج مثبت اولیه بعد از ۱ تا ۲ هفته آشکار می‌شود. جهت بهبودی کامل، حداقل ۳ ماه از این پماد باید استفاده کنید. برای برطرف کردن خارش و التهاب داخل مقعد از اپلیکاتور داخل جعبه استفاده کنید.

جدول مشخصات

نوع ضد درد کرم
وزن -
حجم 45ml
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند ایران
برند vanta | ونتا