از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد آفتاب رنگی پوست چرب رزا سان Rosalia

وضعیت موجود
قیمت 111000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: کرم ضدآفتاب پوست چرب رزا سان Rosalia، با استفاده از عصاره گیاه Saponaria pumila روی پوست موجب محافظت از سلول‌های پوست، افزایش مقاومت پوست در برابر اشعه آفتاب و قدرت ترمیم و بازسازی پوست می‌شود.

شماره مجوز بهداشت: 1023655208712300

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم ضدآفتاب پوست چرب رزا سان Rosalia، با ترکیبات کنترل‌کننده چربی و ویژگی فاقد چربی بودن از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند. در ضمن در صورت قرار ندادن کرم ضد آفتاب در برنامه مراقبت‌های روزانه پوستی، آسیب‌های جدی به مرور زمان بر آثر آفتاب به پوست خواهد رسید. از مهمترین آسیب‌های پوستی که ترمیم و بازسازی آن کار بسا دشواری‌ است، ایجاد تیرگی‌های قهوه‌ای رنگ یا همان لک‌های پوستی می‌باشد. ملانین (رنگدانه‌های پوست)درلایه دور درم قرار دارد، اشعه مخرب آفتاب سبب تجمع ملانین در یک ناحیه شده و ایجاد لک‌های پوستی می‌کنند. برای برطرف کردن لک‌های پوستی راه‌های متفاوتی وجود دارد. لک‌های سطحی و کمرنگ‌تر را با کرم‌های ضدلک و مراقبت‌های پوستی می‌توان کنترل کرد، اما لک‌های عمیق‌تر را خیر. برای پیشگیری از ایجاد چنین عارضه جدی پوستی، کرم ضد آفتاب پوست چرب را پس از مصرف شوینده مناسب در برنامه مراقبت روزانه خود جای دهید. قابل ذکر است دارای خاصیت آبرسانی نیز می باشد.

طریقه مصرف

۱۵ دقیقه قبل از مواجهه با نور خورشید، میزان کافی از کرم ضد آفتاب را روی پوست تمیز مالیده و به خوبی ماساژ دهید، جهت محافظت کامل پوست در برابر نور خورشید، مصرف ضد آفتاب را هر سه ساعت تکرار کنید.

جدول مشخصات

نوع ضد آفتاب کرم
خاصیت ضد آفتاب ضدجوش, مرطوب‌کننده
نوع پوست آکنه‌ای, مختلط, چرب
وزن -
حجم 40ml
SPF 50
کشور صاحب برند فرانسه
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات روی پوست آسیب دیده (زخم و بریدگی) استفاده نشود.
برند ROSALIA | رزالیا