از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم تسکین دهنده اکتیو کاپیلاریل فورت Pharmaceris

وضعیت موجود
قیمت 193500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

کرم تسکین‌دهنده اکتیو کاپیلاریل فورت، در ازبین‌بردن و جلوگیری از قرمزی پایدار، بسیار مؤثر است. دیواره‌های مویرگی را تقویت و از آن‌ها در برابر آسیب بیشتر و شکستن، محافظت و اپیدرم را به‌خوبی بازسازی می‌کند. با آب‌رسانی مناسب به پوست، شادابی و کشسانی را به آن باز می‌گرداند.

شماره مجوز بهداشت:
1522312581507840
 
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم تسکین دهنده اکتیو کاپیلاریل فورت Pharmaceris

معمولا کسی از قرمزی پوست خوشش نمی آید. بهتر است بدانیم که قرمزی پوست نه‌تنها ظاهر پوست را نازیبا می‌کند، بلکه به‌راحتی‌ هم برطرف نمی‌شود. دلیل اصلی قرمز شدن پوست، گشادشدن مویرگ‌های زیر پوست است. برند فارماسریز برای رفع قرمزی پوست، کرم تسکین‌دهنده‌ اکتیو کاپیلاریل فورت را راهی بازار کرده است که تمرکز ویژه‌‌ای روی مویرگ‌های زیر پوست دارد. ترکیبات این کرم برای تمامی سنین مناسب است.

 این کرم، فاقد پارابن، الکل و سایر ترکیبات شیمیایی مضر است؛ پس با خیال راحت می‌توانید این کرم را برای پوست‌های بسیار حساس استفاده کنید.

این محصول میزان pH طبیعی پوست را متعادل می‌کند و آلودگی‌ها و باقی‌مانده آرایش را از سطح پوست پاک می‌کند. عصاره گیاه آسِرولا که سرشار از ویتامینC است، فرایند آب‌رسانی پوست را بر عهده گرفته است و جلوی سرخی مجدد پوست را می‌گیرد. 

کرم تسکین دهنده اکتیو کاپیلاریل فورت Pharmaceris

 ترکیبات حاضر در کرم تسکین‌دهنده اکتیو کاپیلاریل فورت فارماسریز، باعث کم شدن حساسیت پوست می شود. برای اثربخشی بیشتر پیشنهاد می‌شود ابتدا سطح پوست را با محصولات سری N فارماسریز پاک کنید، سپس یک تکه پنبه را به محتویات این کرم آغشته نمایید و به‌آرامی روی پوست صورت بمالید. این فرایند باید روزانه صبح‌ها و شب‌ها تکرار شود.

کرم تسکین دهنده فارماسریز در کنار برطرف‌کردن قرمزی، بافت پوست را نیز تقویت می‌کند و حالتی سفت و قوام یافته به آن می‌بخشد. از طرف دیگر با کمک به فرایند تولید سلول جدید، شادابی و جوانی را به ارمغان می‌آورد.

بعضی از خانم‌ها پس از لایه‌برداری نیز قرمزی محسوسی را در سطح پوست مشاهده می‌کنند. برای برطرف‌کردن این قرمزی‌ها می‌توانید از این کرم کمک بگیرید. همچنین این کرم، پایه مناسبی برای آرایش است.

نوع ضد التهاب

کرم

نوع پوست

آلرژیک, حساس

وزن

-

حجم

30ml

منع مصرف

موردی تا کنون گزارش نشده.

توضیحات

-

کشور صاحب برند

لهستان

برند

Pharmaceris | فارماسریز