از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل آنتی آکنه و ضد جوش Servina

وضعیت موجود
قیمت 46000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: ژل آنتی آکنه و ضد جوش Servina، از بین برنده التهاب و قرمزی ناشی از ایجاد آکنه و درمان قطعی انواع آکنه است و به علاوه تنظیم کننده ترشح سبوم بوده و لایه‌برداری موثر در سطح و عمق پوست انجام می‌دهد.

شماره مجوز بهداشت: 1185499120842120

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ژل آنتی آکنه و ضد جوش Servina، یک محصول مناسب برای از بین بردن و رفع انواع التهاب و قرمزی‌های ایجاد شده توسط آکنه می‌باشد. این محصول میزان ترشح چربی را کنترل کرده و از ایجاد جای جوش روی صورت جلوگیری می‌‌کند. ژل سروینا بعد از استفاده جلوی فعالیت باکتری‌های مولد آکنه را می‌گیرد، درنتیجه  نمی‌گذارد جوش ایجاد شود. به علاوه این ژل حاوی خواص ضدالتهابی هم هست و می‌‌تواند به عنوان یک لایه‌بردار قوی و موثر در سطح و عمق پوست عمل کند.

طریقه مصرف

ژل آنتی آکنه و ضد جوش Servina، یک محصول مناسب برای از بین بردن و درمان انواع التهاب و قرمزی‌های ایجاد شده توسط آکنه می‌باشد. این ژل میزان ترشح چربی را کنترل کرده و از ایجاد جای جوش روی صورت جلوگیری می‌‌کند. این محصول بعد از استفاده جلوی فعالیت باکتری‌های مولد آکنه را می‌گیرد، بنابراین نمی‌گذارد جوش ایجاد شود. همچنین این محصول دارای خواص ضدالتهابی هم هست و می‌‌تواند به عنوان یک لایه‌بردار قوی و موثر در سطح و عمق پوست عمل کند.

جدول مشخصات

نوع ضد جوش ژل
نوع پوست آکنه‌ای, مختلط, چرب
وزن -
حجم 40ml
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات مناسب برای همه سنین می‌باشد.
کشور صاحب برند ایران
برند SERVINA | سروینا