از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل روشن کننده پوست بدن Servina

وضعیت موجود
قیمت 55600 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: ژل روشن کننده پوست بدن Servina، موجب محو شدن تدریجی لک‌های ناشی از آکنه، زخم و جراحات پوست بدن (آرنج‌ها، زانوها و قوزک پا) شده و باعث ایجاد رطوبت و مانع از چروک شدن پوست می‌شود.

شماره مجوز بهداشت: 1185499120842120

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ژل روشن کننده پوست بدن Servina، با داشتن ترکیبات گیاهی چون عصاره بندواش آفریقایی و صمغ گل ابریشم سبب از بین رفتن لک می‌شود. به علاوه لکه‌های باقی مانده، ناشی از آکنه و زخم و جراحت را نیز از بین می‌برد. اغلب کرم‌های نسخه‌ای که برای روشن کردن پوست به کار برده می‌شوند دارای هیدروکینون می‌باشند. روشن کننده‌ها با کاهش سرعت تولید ملانین قسمت‌های تیره پوست را روشن و کمرنگ نموده و به تدریج آن را به رنگ اولیه‌اش بر می‌گرداند. کرم‌های روشن کننده دارای هیدروکینون در دراز مدت باعث افزایش تحریکات پوستی می‌شود.

این محصول، فاقد هیدروکینون و اسید کوژیک بوده و بر پایه یک ترکیب گیاهی ساخته شده است. این ژل برای از بین بردن لک‌های به وجود آمده ناشی از آفتاب، افزایش سن، تغییرات ناشی از هورمون‌ها و آثار به جا مانده از جراحت و زخم کاملا مفید می‌باشد.

طریقه مصرف

قبل از استفاده ترجیحا با یک پاک کننده ملایم، موضع مورد نظر را تمیز نموده و سپس ژل روشن کننده سروینا را به صورت حرکات دورانی بر روی موضع بمالید.

جدول مشخصات

نوع محصول ژل
وزن -
حجم 75ml
نوع پوست انواع پوست
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات حاوی عصاره شیرین بیان، بندواش آفریقایی، عصاره گل بید سفید و صمغ درخت تارا
کشور صاحب برند ایران
برند SERVINA | سروینا