از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل بهداشتی بانوان یائسه Servina

وضعیت موجود
قیمت 38700 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: ژل بهداشتی بانوان یائسه Servina، موجب جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های باکتریال و ایجاد بوی نامطبوع و زننده می‌شود. ضدخشکی و مرطوب کننده نیز می‌باشد.

شماره مجوز بهداشت: 1185499120842120

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ژل بهداشتی بانوان یائسه Servina، جهت شستشوی بهداشتی روزانه ناحیه خارجی تناسلی بانوان یائسه می‌باشد. این محصول فاقد ترکیبات صابونی و مواد نگهدارنده زیان‌بار بوده و به حفظ pH اسیدی دستگاه تناسلی کمک می‌کند. قلیایی شدن pH دستگاه تناسلی بانوان ممکن است به تجمع باکتری‌ها در این ناحیه کمک کرده و امکان ابتلا به بیماری‌های باکتریال را بیشتر کند و به علاوه منجر به ایجاد بوی نامطبوع و زننده شود.

ژل بهداشتی سروینا، با وجود فرمولاسیون موثره چون اسید لاکتیک به حفظ اسیدیته دستگاه تناسلی کمک می‌کند و مانع از قلیایی شدن آن می‌گردد. این ژل ترکیبی مرطوب کننده بوده و مانع از خشکی دستگاه تناسلی به خصوص در بانوانی که یائسه شده‌اند می‌گردد، نرمی و لطافت موضع را نیز سببمی‌شود. این ژل به علاوه با وجود ترکیبات طبیعی چون: عصاره مینای چمنی و بید سفید، آنتی سپتیک و ضدعفونی کننده بوده و زمینه ابتلا به عفونت را از بین می‌برد.

طریقه مصرف

بل از استفاده دست‌های خود را خوب بشویید، ناحیه تناسلی را با آب مرطوب کرده و مقداری از ژل را با دست یا ترجیحا دستمال تمیز بر روی موضع بمالید. پس از یک دقیقه موضع را با آب کافی خوب بشویید و خوب خشک نمایید.

جدول مشخصات

نوع محصول ژل
وزن -
حجم 150ml
PH PH روزانه
عصاره و ترکیبات حاوی بید سفید، عصاره بابونه، گل سرخ، عصاره مینای چمنی، یاس سفید، ابریشم هیدرولیز شده
توضیحات مناسب بانوان یائسه
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
برند SERVINA | سروینا
کشور صاحب برند ایران