از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

دئودورانت زنانه با رایحه بهاری سنس آف لایف Cinere

وضعیت موجود
قیمت 23000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
معرفی محصول:

رول ضد تعریق زنانه سنس آف لایف Cinere، دارای عصاره گیاه دم اسب جهت کاهش تعریق و حاوی عصاره مریم گلی (ساج) با خواص ضد باکتری و ضد قارچ می‌باشد. دارای مواد موثر گیاهی جهت پیشگیری از ایجاد بوی نامطبوع در بدن است.. در حالت عادی اثر ضد عرق این فرآورده تا 72 ساعت باقی می ماند.

شماره مجوز بهداشت:1131723612111203

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

دئودورانت زنانه با رایحه بهاری سنس آف لایف Cinere، با بهره‌گیری از هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق عمل می‌نماید. در فرمولاسیون دئودورانت گیاهانی مثل روغن درخت چای و عصاره مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا از رشد میکروارگانیسم‌ها در محل جلوگیری کرده و از تجزیه عرق توسط این باکتری‌ها ممانعت به عمل آورد.

 وجود عصاره گیاه دم اسب با دارا بودن خاصیت قابض باعث شده است تا از میزان ترشح عرق کاسته شده و کارایی محصول افزایش یابد. ترکیبات قابض این گیاه قادرند با پروتئین‌ها ترکیب شوند و رسوب ایجاد نمایند. این رسوب بر روی مجاری عرق نشسته آنها را تنگ‌تر کرده و از ترشح عرق جلوگیری می‌نماید. وجود مواد مرطوب کننده درعصاره دم اسب باعث حفظ رطوبت و الاستیسیته پوست می گردد. این فرآورده به صورت roll-on عرضه شده و استفاده از آن بر روی پوست به راحتی انجام می گیرد و بعد از مصرف، سریعا خشک شده و از خود شوره باقی نمی گذارد. در حالت عادی اثر ضد عرق این فرآورده تا 72 ساعت باقی می ماند. اسانس گل های بهاری به کار رفته در این دئودورانت یادآور عطر خوش طبیعت است و سبب می شود پس از استفاده احساس تازگی در پوست ایجاد شود.

جدول مشخصات

نوع دئودرانت رولی
وزن -
حجم 50ml
نوع پوست انواع پوست
توضیحات

کاهش تعریق و جلوگیری از ایجاد بوی

نامطبوع در بدن

کشور صاحب برند     ایران
برند cinere | سینره