از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فیلتر IR CUT دوربین مدار بسته فلزی

وضعیت موجود
قیمت 18000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

فیلتر IR CUT دوربین مدار بسته فلزی

Metal IR CUT Filter

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

فیلتر IR CUT دوربین مدار بسته فلزی

فیلتر IR CUT در دوربین های مدار بسته قطعه ای بسیار مهم و اصلی می باشد. در واقع IR CUT به طور کلی فیلتری است که تصاویر را با کیفیت بهتری ثبت می کند این فیلتر ما بین لنز و سنسور تصویر در دوربین های مدار بسته قرار می گیرد. این فیلتر با نام های IR-Filter , IR Cut Filter نیز شناخته می شود.

دوربین های مداربسته دید در شب به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام روز مانع از ورود نور های مادون قرمز به دوربین می شود  ودر هنگام تاریکی شب  با استفاده از LED های مادون قرمز IR تعبیه شده در دوربین های مدار بسته ، محیط را روشن کرده و فیلتر IR CUT غیر فعال می شود و اجازه ورود نور مادون قرمز را به دوربین می دهد که باعث شفافیت و وضوح بیشتر در تصاویر ثبت شده در شب می شود.

عملکرد این فیلتر به گونه ای است که تنها اجازه نور مرئی را می دهد و امواج مادون قرمز محیط را جذب می کند.در طول روز دوربین های مداربسته به امواج IR یا مادون قرمز احتیاجی ندارند ولی حجم این امواج در طول روز زیاد می باشد و این امواج باعث می شود تصاویر با رنگ های غیر طبیعی به نظر برسند برای حل این مشکل از فیلتر IR CUT استفاده می شود.این فیلتر اجازه ورود نور مادون قرمز به سنسور تصویر را نمی دهد و دوربین با نور طبیعی ثبت کرده و تصاویر شفاف تری و با کیفیت بالاتری را ارائی می دهد.

جنس :فلزی

وجود IR CUT با کیفیت در دوربین مداربسته باعث می شود تصاویر را در روز یا شب با کیفیت بیشتری داشته باشید