از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پدال دزدگیر اماکن با سیم

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

پدال دزدگیر اماکن با سیم

Pedal Alarm

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

پدال اعلام سرقت دزدگیر اماکن با سیم

پدال دزدگیر از جمله ملزومات یک سیستم امنیتی می باشد. پدال دزدگیر برای مکان هایی که نیاز به امنیت بالا و احتمال سرقت  وجود دارد مانند طلا فروشی ها ، صرافی ها ، فروشگاه ها و با نک ها … بسیار ضروری است و به عنوان یک هشدار دهنده مخفی عمل می کند و به منظور به صدا درآمدن آژیر در مواقعی که دستگاه در حالت حفاظت نیست مورد استفاده قرار می گیرد.
به عنوان مثال در زیر پای متصدی بانک یا صرافی یک پدال دزدگیر نصب شده است متصدی با احساس خطر و یا سرقت پدال زیر پای خود را میفشارد و به صورت مخفیانه تلفن کننده فعال شده و با شماره‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه دزدگیر اماکن تماس می‌گیرد و با فشردن دوباره پدال آژیر به صدا در می آید.

در دزدگیر های جدید زون مخصوص به پدال وجود دارد ، که با وجود این زون آژیر به صدا در نمی آید و تلفن کننده با شماره های ثبت شده تماس بر قرار می کند و می توانید سارق را غافلگیر کنید.

در صورتی که نیاز باشد پدال در ۲۴ ساعت فعال باشد می توان آن را به زون ۲۴ ساعته پنل مرکزی متصل کرد. زون ۲۴ ساعته زونی است که وقتی تحریک شود با توجه به عملرد آن (دستگاه مرکزی در حالت فعال و یا غیر فعال ) باشد عملکرد خود را انجام می دهد . برای همین نام این زون ، زون ۲۴ ساعته می باشد. از این زون برای سنسور های دود و پدال دزدگیر استتفاده می شود.

با توجه به نوع دزگیر در صورت نداشتن زون ۲۴ ساعته می توانید از زون پارت (part) استفاده کنید. این زون به صورت جداگانه حفاظت می شود. معمولا روی ریموت ها کلیدی جداگانه برای این زون وجود دارد.