پدال دزدگیر اماکن با سیم
پدال دزدگیر اماکن با سیمپدال دزدگیر اماکن با سیم

پدال دزدگیر اماکن با سیم

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
pdl11

ناموجود

معرفی

پدال دزدگیر اماکن با سیم

Pedal Alarm

بررسی تخصصی

پدال اعلام سرقت دزدگیر اماکن با سیم

پدال دزدگیر از جمله ملزومات یک سیستم امنیتی می باشد. پدال دزدگیر برای مکان هایی که نیاز به امنیت بالا و احتمال سرقت  وجود دارد مانند طلا فروشی ها ، صرافی ها ، فروشگاه ها و با نک ها … بسیار ضروری است و به عنوان یک هشدار دهنده مخفی عمل می کند و به منظور به صدا درآمدن آژیر در مواقعی که دستگاه در حالت حفاظت نیست مورد استفاده قرار می گیرد.
به عنوان مثال در زیر پای متصدی بانک یا صرافی یک پدال دزدگیر نصب شده است متصدی با احساس خطر و یا سرقت پدال زیر پای خود را میفشارد و به صورت مخفیانه تلفن کننده فعال شده و با شماره‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه دزدگیر اماکن تماس می‌گیرد و با فشردن دوباره پدال آژیر به صدا در می آید.

در دزدگیر های جدید زون مخصوص به پدال وجود دارد ، که با وجود این زون آژیر به صدا در نمی آید و تلفن کننده با شماره های ثبت شده تماس بر قرار می کند و می توانید سارق را غافلگیر کنید.

در صورتی که نیاز باشد پدال در 24 ساعت فعال باشد می توان آن را به زون 24 ساعته پنل مرکزی متصل کرد. زون 24 ساعته زونی است که وقتی تحریک شود با توجه به عملرد آن (دستگاه مرکزی در حالت فعال و یا غیر فعال ) باشد عملکرد خود را انجام می دهد . برای همین نام این زون ، زون 24 ساعته می باشد. از این زون برای سنسور های دود و پدال دزدگیر استتفاده می شود.

با توجه به نوع دزگیر در صورت نداشتن زون 24 ساعته می توانید از زون پارت (part) استفاده کنید. این زون به صورت جداگانه حفاظت می شود. معمولا روی ریموت ها کلیدی جداگانه برای این زون وجود دارد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
pdl11
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید