همزن کاسه دار حرفه ای پروفی کوک مدل PC-KM 1188

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
hamzan

ناموجود

معرفی

همزن کاسه دار حرفه ای پروفی کوک مدل PC-KM 1188

 

  1. توان 1500 واتی آن به ما اجازه می‌دهد تا هر نوع ماده‌ای را که قابلیت ترکیب شدن داشته باشد را در کاسه آن بریزیم و با این موتور قوی هم بزنیم. این توان بالا را در کمتر موتوری می‌‌توانیم در همزن های امروزی ببینیم. به همین دلیل نام این همزن پروفی کوک 1188 را صنعتی گذاشتیم.
  2.  بدنه پروفیکوک 1188 آلومینیوم غنی شده ساخته شده است که اصطلاحاً آن را آلومینیوم دای‌کست می‌نامیم. این جنس هم سبک می‌باشد و هم در طول زمان زنگ نمی‌زند و استفاده از آن را راحت‌تر می‌شود. سری‌ها نیز از همین جنس آلومینیوم و همچنین استیل ضد زنگ ساخته شده‌اند.
  3. هرچند موتور این همزن ProfiCook مدل 1188 بسیار قوی میباشد و کمتر احتمال دارد به آن فشار مضاعف وارد آید ولی در هنگام شروع به کار به صورت نرم و آهسته عمل هم زدن را شروع میکند تا از این بابت مطمئن باشیم که موتور دارای حفاظت و امنیت بیشتری است
  4. موتوری با این توان می‌توانست کاسه‌ی بزرگی تا 10 لیتر را نیز مدیریت نماید ولی چون قبلاً کاسه‌ی 10 لیتری در همزن 1096 پروفی کوک لحاظ شده بود در همزن مدل 1188 کاسه‌ی 6 لیتری در نظر گرفته شده است.
  5. یک ویژگی خوب دیگر که برای این پروفی کوک 1188 در نظر گرفته شده است تنظیمات سرعت متنوع می‌باشد که در 6 حالت قابل تنظیم است. به علاوه حالت پالسی نیز در آن لحاظ شده است که برای لحظاتی همزن 1188 با حداکثر توان و قدرت به کار می‌افتد.
  6. برای جلوگیری از خروج مواد هنگام کار کردن دستگاه، یک درپوش برای آن در نظر گرفته شده است که مانع از پاشش مواد به بیرون می‌شود. منفذ روی آن نیز به ما کمک می‌کند تا هنگام کارکرد دستگاه همزن صنعتی 1188 مواد دلخواه خود را بتوانیم به آن اضافه نماییم.

بررسی تخصصی

همزن کاسه دار حرفه ای پروفی کوک مدل PC-KM 1188

1500 وات
 
گیربکس تمام فولادی حرفه ایسیم 1.5 متریمحل جمع اوری سیم
 
درپوش، خمیر زن قلابی، پدل مخلوط کن و بالونی خامه زن
 
8 سطح
 
دارد
 
کاسه دار حرفه ای
 
3 عدد
 
دارد
 
دارد
 
6 لیتر
 
استیل ضد زنگ

 

مشخصات

مشخصات

  • برند
  • رنگ
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
hamzan
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید