از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ریش تراش فیلیپس S9711

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

رنگ : مشگی

ضمانت :  شکوفا الکتریک سرویس

 

PHILIPS

 

فیلیپس

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ریش تراش فیلیپس S9711

 ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

ریش تراش فیلیپس S9711 یکی از مدل های سری 9000 فیلیپس است.

این مدل دارای 3 تیغ از جنس استیل ضد زنگ می باشد که درجه اصلاح آن ها صفر است.

همچنین تیغه های V-TRACK ریش تراش فیلیپس S9711 باعث شده تا تمام تار مو های رو صورت شما را تماما کوتاه کند و تا 30 درصد اصلاح نزدیک تر به پوست دارند که باعث شده تعداد دفعات کمتری ریش تراش به پوست شما برخورد کند.

تیغه های ریش تراش فیلیپس S9711 قابلیت چرخش در 8 جهت را دارند که باعث شده تا حرکت مستقل تار مو ها متوقف شود و شما زمان کمتری را صرف اصلاح خود بکنید.

ریش تراش فیلیپس 9711 دارای پایه شست و شو می باشد که تنها با فشار دادن یک دکمه دستگاه شسته شده،روغن کاری می شود،خشک شده و شارژ می گردد.

همچنین دارای باطری لیتیومی است که با هر 60 دقیقه شارژ می توان 50 دقیقه از آن استفاده نمود.

 

 

تیغه های دقیق  V-Track : این تیغه ها کلیه تارهای مو ، حتی آنهایی که روی پوست خوابیده اند و یا طول کوتاه تری دارند را در بهترین موقعیت برای برش قرار می دهند. 30% اصلاح نزدیک تر به پوست با تعداد دفعات کمتر کشیدن ریش تراش روی صورت از دیگر ویژگی های این تیغه ها می باشد.

 

 ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

 

تیغه های ریش تراش فیلیپس S9711 با قابلیت چرخش مستقل در 8 جهت مختلف با کمترین زحمت بیش ترین انطباق را روی پوست صورت خواهند داشت. این حرکات مستقل موهای صورت را 20% بیشتر گرفته و اصلاح سریع تری را منجر می گردند.

 

ریش تراش فیلیپس S9711
 

 

سیستم بالا آوردن و برش مو که در تیغه ریش تراش های فیلیپس طراحی گردیده  است با کشیدن مو باعث می گردد که موها با عمق بیشتری اصلاح  گردند.

 

ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

تنظیم راحتی اصلاح: شما از طریق این تنظیم به راحتی می توانید اصلاح خود را شخصی سازی کنید. سه نوع انتخاب برایتان وجود دارد : 1-حساس برای پوست های حساس 2- معمولی برای اصلاح هر روز 3-سریع : برای اصلاح سریع تر و صرفه جویی در  وقت.

 

ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

فن آوری  Aquatec wet & Dry : هر طور که راحت هستید اصلاح کنید، هم می توانید به صورت خشک و هم با ژل یا کف ریش به صورت مرطوب اصلاح نمایید.

 

ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

ماشین  شستشو SmartClean PRO : تنها با فشار یک کلید، ریش تراش شسته شده، روغن کاری شده، خشک شده و شارژ می گردد. پنل پیشرفته دستگاه کلیه مراحل کار را به کاربر نشان می دهد.

 

ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

سری اصلاح SmartClick: با این سری اصلاح می توانید ریش تراش خود را از 0.5  میلی متر تا 5 میلی متر اصلاح نمایید. نوک گرد تیغه ها و شانه قابل تنظیم مانع  از  آسیب رسیدن به پوست صورت می گردند.

 

ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

صفحه نمایش دیجیتال کلیه اطلاعات لازم را به کاربر نمایش می دهد: میزان شارژ باطری به صورت عددی، نمایشگر نظافت، نمایشگر شارژ ناکافی، نمایشگر زمان تعویض تیغه ها و نمایشگر فقل مسافرتی.

 

ریش تراش فیلیپس S9711

 

 

ساخت کشور هلند

 

مشخصات فنی

ریش تراش فیلیپس S9711 

جنس تیغه

استیل ضد زنگ

اندازه اصلاح

0

خط زن

دارد

قابلیت ضد آب

دارد

قابلیت شست و شو

دارد

سری قابل شست و شو

دارد

مدت شارژ شدن

60 min

مدت استفاده

50 min

امکان شارژ سریع

دارد

منبع تغذیه

باتری (قابل شارژ)

استند شارژ

دارد

نوع تیغه

V-Track

روغن کاری

--

برس تمیز کننده

دارد

دارای کیف نگه دارنده

دارد