از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماشین لباسشویی بوش مدلWAK20200GC

وضعیت موجود
قیمت 14325000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ماشین لباسشویی بوش مدلWAK20200GC

 • قدرت موتور 1000 دور در دقیقه
 • مجهز به سیستم VarioPerfect
 • مجهز به سیستم Vario Drum
 • دارای ظرفیت 7 کیلویی
 • مصرف انرژی +++A
 • رنگ سفید
 • محصول شرکت بوش
 • ساخت کشور ترکیه تحت لیسانس آلمان
تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماشین لباسشویی بوش مدلWAK20200GC

لباسشویی بوش WAK20200GC یکی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت می‌باشد و علت آن می‌تواند قیمت مناسب و ظرفیت خوب این لباسشویی 7 کیلویی بوش باشد. تصویر کنید که تعداد اعضای خانواده شما کم باشد بنابراین باید مدت زمان زیادی منتظر باشید تا سبدتان برای شستشو پرشود و از مصرف اضافی انرژی و آب جلوگیری کنید، با این تفسیر اگر دارای خانواده کم جمعیت هستید خرید ماشین لباسشویی 7 کیلویی بوش بهترین انتخاب برایتان می‌باشد. یکی از عوامل مهمی که در هنگام خرید لباسشویی باید به آن دقت داشته باشید مصرف انرژی خواهد بود که این ماشین لباسشویی بوش ترکیه دارای کلاس انرژی A بوده و در رده انرژی +++A قرار میگیرد که در نوع خود بی‌نظیر است و موجب کاهش هزینه‌های انرژی و آب خواهد شد.

 • شستشوی آرام و کارآمد با درامی منحصر به فرد VarioDrum

کیفیت شستشو ماشین لباسشویی 1000 دور بوش همواره منحصر به فرد بوده و نتیجه‌ای که شوینده‌های بوش ارائه می‌دهند بسیار دقیق و بی‌نقص می‌باشد. یکی از ویژگی‌های که موجب شده کیفیت شستشو البسه‌ها افزایش یابد وجود درام بی‌نظیر است که با نام تجاری VarioDrum معرفی می‌شود این درام مجهز به تعداد زیادی حفره‌های ریز می‌باشد که موجب نفوذ آب به تاروپود البسه و پاکسازی هرچه بهترین البسه‌ها خواهد شد.

 • قابلیت AntiVibrationDesign

یکی از مشکلاتی که افراد خانه‌دار با آن مواجعه هستند، لرزش زیاد ماشین‌های شوینده مانند لباسشویی می‌باشد. برندهای مختلف برای حل این مشکل راه حلی را ارائه داده‌اند که موجب حذف لرزش شوینده‌های خود شده‌اند. به عنوان مثال شرکت بوش از طراحی AntiVibrationDesign استفاده کرده است که شامل موتور EcoSilenc و استفاده از گیره‌های مقاوم برای کنترل آن و بکارگیری مواد بتنی در این ماشین لباسشویی بوش ترک موجب حفظ ثبات و جلوگیری از لرزش آن شده است. در نهایت چهار عدد پایه در انتهای لباسشویی تعبیه شده تا بتوانید ماشین لباسشویی بوش 20200 را تراز کنید و تدابیر طراحی ضدلرزش توسط شرکت بوش کامل شده باشد.

 • گواهی تایید ECARF

حساسیت یکی از بزرگترین مشکلات جامعه محسوب می‌شود و هر شخصی به گونه‌ای با این مشکل مواجعه است. برای حل این مشکل بنیاد تحقیقاتی به نام Allergie-Centrum-Charite تشکیل شد تا انواع مواد غذایی و یا ابزارهایی که در زندگی ما کاربرد دارند را مورد ارزیابی قرار دهد و با ارائه پیشنهاداتی مشکلات مربوط به آلرژی را کاهش دهد. لباسشویی بوش WAK20200GC دارای گواهی نامه و مهروموم از این بنیاد تحقیقاتی می‌باشد و هیچ گونه مشکلی را برای این دسته از افراد ایجاد نمی‌کند.

 • شستشوی با قابلیت Reload Function

وجود مشغله‌های کاری روزانه ممکن است افکار شما را درگیر کند و موجب فراموشی برخی از امورتان شود. به عنوان مثال برخی مواقع البسه‌هایتان را درون لباسشویی قرار می‌دهید و بعد از فشردن دکمه START لباسشویی روند نظافت البسه‌ها را آغاز می‌کند در این هنگام متوجه می‌شوید که مقداری از البسه‌ها را جاگذاشتید، نگران نباشید کافیست دکمه PAUSE را فشار دهید تا روند شستشو متوقف شود و بعد از قرار دادن البسه‌های جامانده درون ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200 دکمه RELOAD را فشار دهید تا البسه‌های جامانده نیز شستشو داده شوند.