از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماشین لباسشویی ال جی مدل F2J5TNP3W

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

ماشین لباسشویی ال جی مدل F2J5TNP3W

- سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه

- موتور دیجیتال اینورتر Digital Inverter

- مجهز به برنامه ی قفل کودک

- مجهز به 16 برنامه متنوع شستشو

- در رنگ سفید

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماشین لباسشویی ال جی مدل F2J5TNP3W

اخیراً در مدل های جدید لباسشویی یک آیتم به منظور امکان اضافه کردن لباس به ماشین لباسشویی در حین شستشو اضافه شده که لباسشویی ال جی مدل F2J5  نیز از این تکنولوژی بهره گرفته است.

در این تکنولوژی می توان با زدن یک دکمه Pause شستشو را متوقف کرده و بعد از اضافه نمودن لباس دوباره روشن کرده و شستشو را مجددا شروع کند.

امکان برنامه ریزی شستشو

با استفاده از برنامه ریزی شستشو و استفاده از قابلیت Motion Direct Drive technology لباس های شما در ماشین لباسشویی 8 کیلو F2J5 در چند جهت مختلف شستشو داده می شوند. بدین ترتیب لباس شما در پایان فرایند فوق العاده تمیز خواهدبود.

لرزش کمتر , صدای کم تر

موتور دایرکت درایور که ماشین لباسشویی F2J5 را کنترل می کند. این مدل فوق العاده قابل اعتماد و بی صدا است. این موتور یکی از بهترین موتور های ماشین لباسشویی در بازار می‌باشد.

استفاده از NFC

ماشین های لباسشویی و خشکشویی جدید ال جی نه تنها سریع بلکه هوشمند نیز هستند. فناوری SmartThinQ تعبیه شده در لباسشویی  سطح جدیدی از آسودگی با وای-فای را افزایش می دهد.

برنامه های سفارشی و خاص می توانند در ماشین لباسشویی بارگذاری شوند. وضعیت شستشو می تواند از طریق برنامه کاربردی ال جی برای گوشی های هوشمند کنترل شود. و هشدارها از طریق وای فای بعد از کامل شدن برنامه شستشو ارسال گردد.