اسپرسو ساز(BARISTA T ZERO)

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
ascaso2

ناموجود

معرفی

اسپرسو ساز(BARISTA T ZERO)

چند گروپ / PID  کنترل / بهره وری انرژی بالا / فناوری T /  قیمت باورنکردنی

محصولی که از فناوری نسل جدید بهره می برد .تکنولوژی Multi Group بهمراه سیستم دقیق کنترل دما(PID)  . سیستمی است بسیار کارآمد که طیف وسیعی از دستگاه های اسپرسو ماشین های باکیفیت از این تکنولوژی پیشرفته و رقابتی استفاده میکنند .

 

برای دیدن پیشنهاد های ویژه و قهوه ساز و اسپرسو ساز های مشابه کلیک کنید.

 

 

بررسی تخصصی

اسپرسو ساز(BARISTA T ZERO)

ارائه در 3 مدل ‌Barista T Zero  ، Barista T One  ، Barista T Plus

تجدید سنت و مهندسی پایدار

اول ، جامعه تغییر می کند. نه تولید کنندگان ، نه مهندسین و نه مهندسان صنایع نیازهای جدیدی را اختراع نمی کنند. این جامعه میباشد که خواستار محصولاتی با دوام بیشتر ،  بهره وری انرژی بهتر ، استفاده آسان تر و ماندگارتر است.

اکنون باریستا های حرفه ای بدون به خطر انداختن اسپرسو ، نیاز به محصولات نوآورانه ای دارند.

در کارخانه آسکاسو ، تیم مهندسین سالها تلاش کرده اند تا بتوانند ماشین های اسپرسو را به تفکیک ارتقاء دهند و تکمیل کنند. این باعث شده تا ما رویکرد خود را نسبت به سنت دوباره ارزیابی کنیم. برای پایه گذاری پروژه های جدید در مهندسی پایدار.

در دهه 60 ، توسعه دستگاه های اسپرسوماشین با تکنولوژی گروپ های  E-61 نوآوری را به دنیای اسپرسو وارد کرد. این یک موفقیت سریع بود که به یکی از سیستمهای پرکاربرد در تاریخ قهوه اسپرسو تبدیل شد حتی امروزه بسیاری از تولید کنندگان هنوز هم از آن استفاده می کنند یا با اصول آن کار می کنند ، اما تقریباً 60 سال بعد ، ما میبایست به دنبال فناوری جدیدی می بودیم که کاستی های قدیمی را برطرف کند این بود که تکنولوژی T معرفی شد

 

تکنولوژی T و فولاد ضدزنگ

بعد از تولد مدل Big Dream آسکاسو که در آن معیارهای فنی مورد استفاده شده درطول 100 سال گذشته را تغییر داده ایم (استفاده از فولاد ضد زنگ به جای مس و برنج) ، ما می خواستیم به تولید محصولات بی نظیر بپردازیم. محصولی که همچنین می تواند نقطه عطفی در صنعت قهوه باشد.

 

Technology T

یک فناوری پیشرفته مولتی گروپ است. مهندسی که توسط آسکاسو توسعه یافته است. پایداری حرارتی بسیار خوبی با سطح بالای راندمان انرژی (مصرف انرژی پایین) و آب تمیز و تازه در هر قهوه ارائه می دهد.

آب تازه

یکی از بزرگترین محاسن اسپرسو ماشین های آسکاسو استفاده از آب تازه است در مدار گردش آب اسپرسو آب دائما در حرکت بوده و همیشه آب تازه پشت هد گروپ ها فراهم است.

پایداری دمایی

بدلیل استفاده از لوله های بلند و فولادی در سیستم ترمو بلاک دستگاه و همچنین کنترلر دمای الکترونیکی کیفیت و دمای قهوه ها همیشه یکسان میباشد.

سیستم چرخش آب از فولاد ضد زنگ ساخته شده که باعث عدم رسوب آهن در آب میشود.

 

استفاده از فولاد ضد زنگ

پورتا فیلتر

جوی استیک بخار در مدل T-PLUS

نازل بخار / آب جوش

نازل بخاری قدرتمند مخصوص کاپوچینو و لته هایی با فوم زیاد

گرم کن فنجان

سینی زیبا از جنس فولاد (سهولت در تمیز کردن)

 

کلیدهای با نور سفید و همچنین سیستم شستشوی خودکار .

2 گیج فشار

نور باریستا برای روشنایی محل کارکرد

تم – تمپر

سیستم پایداری حرارتی

آب تصفیه شده و تمیز با فشار خاصی از طریق پمپ چرخشی وارد بویلر آب / بخار میشود از طریق یک لوله پیش گرمکن U شکل (ضخیم از جنس فولاد ضد زنگ) ، بصورت مستقل و بدون تماس با آب داخل بویلرگرم می شود و از بویلر خارج میشود. سیستمی بسیار کارآمد.

آب گرم (80درجه) وارد ترمودینامیک گروپ خواهد شد.

هر گروپ با الگوریتمی که در مبدل الکترونیکی بالای آن تعبیه شده است ، ثبات حرارتی بسیار خوبی ایجاد می کند که تضمین کننده آب با دمای پایدار با تلرانس (+ – 0.5 درجه سانتیگراد) میباشد.

آب هر قهوه با فناوری بسیار کارآمد و پایدار با دمای ثابت آماده میشود.

 
 

صرفه اقتصادی

فولاد ضد زنگ ، در عین حال ، یک رسانای گرمای بسیار بد و در نتیجه یک توزیع کننده بسیار بد است. بنابراین ، ماده ای است که برای حفظ ثبات حرارتی به نیروی کمتری نیاز دارد. این ویژگی از فولاد ضد زنگ منجر به بهبود بهره وری انرژی می شود. با حفظ دمای بهینه کار ، دستگاه به برق کمتری نیاز دارد.

ما 50٪ صرفه جویی در مقایسه با یک دستگاه اسپرسو ساز که با بویلرهای قدیمی (مسی) کار میکنند را تضمین می کنیم. ترموبلاک های الکترونیکی قابل کنترل این دستگاه با صرفه جویی در مصرف آب و مصرف انرژی باعث این 50٪ صرفه جویی میشوند.

مدیریت دمای الکترونیکی. عنصر گرمایش فقط در صورت لزوم و فقط تا زمانی که لازم باشد کار می کند. این امکان را به کنترل هوشمند می دهد و مصرف انرژی بسیار کمتری نسبت به سایر سیستم های موجود در بازار دارد.

کنترلر PID در تمام بویلرهای قهوه و بویلر بخار. دارای ترموستات های الکترونیکی بسیار دقیقی هستند که بسیار سریعتر از سیستم فشارسنج مکانیکی دستگاه های سنتی عمل می کنند.

سیستم چند گروپ بدین معنی است که نیرو فقط توسط بخشی از دستگاه در حین کار در هر زمان استفاده می شود. هر گروپ را می توان به طور مستقل خاموش یا روشن کرد.

 
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
ascaso2
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید