از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

هلدر مگنتی دریچه کولر hoco CA16

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

دارای گارانتی یکساله از شرکت پژواک رایانه فرداد

 
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی

هلدر مگنتی دریچه کولر hoco CA16

هلدر آهنربایی هوکو مدل سی ای ۱۶

نگه دارنده های تلفن همراه امروزه به یکی از لوازم جانبی ضروری خودرو تبدیل شده اند و با توجه به سرعت پخش و پیشرفت تلفن های هوشمند این ابزار نیز روز به روز دست خوش تغییر و تجهیز میباشد. هولدرهای موبایل با توجه به قابلیت هایی که دارند دسته بندی میشوند، به طور مثال: اندازه، بازوی انعطاف پذیر، امکاناتی همچون فن و اسپیکر و شارژر و … . هلدرهای مگنتی نیز یکی از پر مخاطب ترین نوع نگه دارنده ها میباشند که با توجه به جایی که در خودرو اشغال می کنند و شکل ظاهر زیباتری که به محدوده اطراف خود میدهند این سری از هلدر را در نوع خود پرطرفدار کرده است.

هلدر hoco CA16 یک نمونه کم نقص و زیبا در نوع هلدر های مگنتی است که با توان جذب بالای خود می تواند در هر شرایطی تلفن شما را ثابت نگه دارد حتی زمانی که شما قصد پرواز با خودرو خود را داشته باشید. این هلدر دارای بازوی انعطاف پذیر است و می تواند در زاویه های مختلفی گوشی را نگه دارد تا شما راحت تر از آن استفاده کنید.

هلدر مغناطیسی hoco CA16 به عنوان یک انتخاب خوب از شرکت هوکو مطرح میشود چون با ظاهر زیبا و اندازه مناسبش همه مخاطبین را مجذوب خود می کند. این هلدر با آهنربایی قدرتمند تنها کافیست به بخشی فلز از بدنه تلفن شما متصل شود تا بدون هیچ جایی از نگرانی آن را ثابت نگه دارد. هلدر hoco CA16 با اتصال به دریچه کولر ماشین شما تلفن شما را در دسترس و نزدیک به شما و با همان زاویه ای که شما میخواهید نگه خواهد داشت. کیفیت ساخت این محصول بالاست و به سادگی می توان به آن اعتماد کرد درست مانند باقی محصولات این شرکت فقط کافیست یک بار این محصول را امتحان کنید.

همراه با گارانتی از شرکت پژواک رایانه فرداد

مشخصات هلدر مغناطیسی hoco CA16 :

  • دارای بازوی انعطاف پذیر
  • اتصال به دریچه کولر خودرو
  • قرار گیری گوشی بر بروی یک آهنربا
  • قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه