از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد آفتاب فاقد جاذب های شیمیایی + SunSafe SPF 50

وضعیت موجود
قیمت 73700 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: این ضد آفتاب فاقد جاذب‌های شیمیایی مناسب پوست‌های حساس و التیام دهنده و از ایجاد قرمزی و حساسیت ناشی از قرارگیری در معرض نور آفتاب می‌کند.

شماره مجوز بهداشت: 1336509911993641

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم ضد آفتاب +SPF 50 فاقد جاذب های شیمیایی سان سیف را برای محافظت از پوست در برابر اثرات زیانبار نور خورشید تولید و به بازار عرضه نموده است. این محصول با داشتن بازتابنده های فیزیکی و معدنی با درصد خلوص و کیفیت بالا و انتخاب آن ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی وبنابراین ایجاد فاکتور حفاظتی بالا، از یک سو از پوست در برابر کلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت و تا حداکثر 4 ساعت محافظت می‌کند و از سوی دیگر با داشتن +++PA در سیستم اندازه گیری بین المللی ژاپن و به علاوه 5 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots، حفاظت بسیار بالایی را در برابر اشعه UVA و بنابراین جلوگیری از بروز ضایعات بدخیم پوستی ایجاد می‌نماید. عدم وجود اسانس و مواد نگهدارنده آلرژی زا در ترکیباتن این کرم احتمال بروز حساسیت های پوستی را به میزان بسیار بالایی کاهش داده و در نتیجه برای استفاده توسط افراد با پوست های حساس، بسیار مناسب می‌باشد. عدم استفاده از روغن های ایجاد کننده جوش در ساختار این محصول از بروز جوش های صورت ممانعت نموده و ترکیبات نرم کننده و مرطوب کننده موجود در این محصول علاوه بر تأمین و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست سبب بازسازی و تقویت ساختار پوست و کاهش التهابات و قرمزی ناشی از قرار گیری در معرض نور آفتاب نیز می‌شوند. این فراورده در برابر تعریق و شستشو با آب مقاوم بوده و با داشتن فرمولاسیون آنتی اکسیدان مؤثر موجب کاهش اثر آلودگی ها و عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست می‌شود. این فراورده با دارا بودن رنگ بژ طبیعی و با ایجاد لایه ای کرم پودری و یکنواخت، ضمن  کمک به افزایش زیبایی پوست به دلیل سازگاری بالا با پوست های حساس و به علاوه توانایی پوشاندن برخی ضایعات پوستی نظیر سفیدی های مشاهده شده در بیماران دارای پیسی یا ویتیمیگو جهت استفاده توسط این بیماران نیز توصیه می‌گردد.


ویژگی ها
- استفاده از فیلترهای فیزیکی و فاقد اثر ایجاد حساسیت
- مناسب برای پوست‌های حساس و حساس به نور خورشید
- با رنگ بژ طبیعی
- حاوی گلوکونات روی، سوکرالفیت، آمونیوم لاکتات
- همراه با عصاره میموزا و عصاره بابونه

طریقه مصرف

قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید مقدار کافی از فراورده را به طور یکنواخت بر روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید و مصرف را هر 2 تا 4 ساعت یکبار تجدید فرمایید.

جدول مشخصات

نوع ضد آفتاب کرم
خاصیت ضد آفتاب ضدقرمزی, مرطوب‌کننده, مینرال
نوع پوست آلرژیک, انواع پوست
وزن 50gr
حجم -
SPF 50 +
کشور صاحب برند ایران
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات بیماران دارای پیسی یا ویتیمیگو جهت استفاده توسط این بیماران نیز توصیه می‌گردد.
برند SunSafe | سان سیف