از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فلوئید ضد آفتاب با SPF50 فاقد چربی SunSafe

وضعیت موجود
قیمت 89300 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: فلوئید ضد آفتاب با SPF50 فاقد چربی SunSafe، نسل جدید ضدآفتاب است که حفاظت وسیع الطیف در برابر اشعه نور خورشید فراهم می‌سازد. ترکیب فلوئید آکنئیک یک ژل آبی بسیار سبک است که بسرعت جذب می‌شود.

شماره مجوز بهداشت: 1336509911993641

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

فلوئید ضد آفتاب با SPF50 فاقد چربی SunSafe، از طریق بازتابنده‌های فیزیکی و جاذب‌های پرتوهای ماورای بنفش موثر و انتخاب آن‌ها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و ایجاد فاکتور حفاظتی بالا، از پوست در برابر کلیه طول موج‌های اشعه ماورای بنفش UVB به طور کامل و طولانی مدت و تا حداکثر 4 ساعت محافظت کرده و به علاوه 4 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots، حفاظت بسیار بالایی را در برابر اشعه UVA و بنابراین جلوگیری از بروز ضایعات بدخیم پوستی ایجاد می‌کند.

استفاده از تکنولوژی سلول‌های بنیادی در ساخت این محصول و نفوذ بالای آن در لایه‌های درونی پوست، موجب تحریک‌های سلول‌های زاینده و تقویت ساختار پوست شده و ترکیبات فعال موجود در آن با تحریک سنتز کلاژن و الاستین، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشیده و با کمک به درمان چین و چروک‌های سطحی ناشی از تابش‌های نور خورشید و افزایش سن و تقویت فرآیند بازسازی سلولی، ظاهری جوان، شاداب و زیبا را در پوست ایجاد می‌کند.

طریقه مصرف

قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت بر روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید. مصرف را هر 2 تا 4 ساعت یک بار تجدید فرمایید.

جدول مشخصات

نوع ضد آفتاب فلوئید
خاصیت ضد آفتاب ضدجوش
نوع پوست آکنه‌ای, مختلط, چرب
وزن -
حجم 50ml
SPF 50
کشور صاحب برند ایران
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات فاقد پارابن و رنگ است.
برند SunSafe | سان سیف