از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم ضد لک تریو - دی Noreva Trio D

وضعیت موجود
قیمت 231300 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول 

 ویژگی : این محصول مناسب برای درمان لک های ناشی از افزایش سن،آفتاب، بارداری، مصرف داروهای هورمونی و بیماری‌های پوست است.

حجم   30ml

 شماره مجوز بهداشت 113352361211183

                                                                                             

 

                                              

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم ضد لک تریو - دی Noreva Trio D برای رفع انواع لک ناشی از آفتاب، افزایش سن یا عارضه‌های پوستی است.

ضد لک تریو دی نوروا

اولین چیزی که در خصوص ضد لک تریو - دی نوروا می‌توان گفت قدرت بالای آن در از بین بردن لکه‌های پوستی است، این کرم به خوبی رنگ قسمت‌هایی از پوست که لکه دارد و رنگ آن عوض شده است را با رنگ سایر قسمت‌های پوست یک‌دست می‌کند.

استفاده از کرم ضد لک تریو - دی نوروا برای صورت، دست‌ها و قسمت دکلته پیشنهاد می‌شود. از آنجایی که ترکیبات بسیار قوی در این کرم برای از بین بردن لکه‌‌ها حضور دارند، پس از اینکه لکه‌های پوستی از بین رفتند نیز می‌توانید روی ماندگاری بالای این کرم برای جلوگیری از بازگشت لکه‌های پوستی حساب باز کنید.

ترکیبات موجود در این کرم ضد لک، جلوی تولید بیش از حد رنگ‌دانه‌های پوست که به ملانین معروف هستند را می‌گیرند تا از این طریق لکه‌های پوستی محو و ناپدید شوند.

بسیاری از کرم‌های ضد لک موجود در بازار حاوی ماده‌ شیمیایی با نام هیدروکینون هستند، این ماده لکه‌های پوست را از بین می‌برد اما برای سلامت پوست مفید نیست. خوشبختانه برند نوروا در کرم ضد لک خود از هیدروکینون و پارابن استفاده نکرده است. این امر باعث شده است تا این محصول برای پوست‌های بسیار حساس نیز پیشنهاد شود.

در کنار این ویژگی‌ها، ضد لک تریو - دی نوروا دارای ویتامین C و سایر ترکیبات مغذی برای پوست است تا از این طریق در کنار از بین بردن لکه‌های پوستی، شاهد تقویت و قوام پوست باشیم. این کرم ضد لک به خوبی از عهده آبرسانی پوست نیز برمی‌آید تا از این طریق پوست، شادابی خود را حفظ کرده و آثار لکه‌های پوستی سریع‌تر از بین بروند.

ترکیبات به کار رفته در این محصول خاصیت لایه‌برداری نیز دارند و سلول‌های اضافی که در ناحیه لکه‌ها باعث تغییر رنگ پوست این قسمت شده است را از بین می‌برند. این ترکیبات حالتی مایع مانند دارند و به سرعت جذب پوست خواهند شد.

کرم ضد لک تریو - دی نوروا

رادیکال‌های آزاد را می‌توان یکی دیگر از دلایلی دانست که باعث ایجاد لکه‌ در سطح پوست می‌شوند، خوشبختانه کرم ضد لک نوروا در این زمینه نیز خوب عمل می‌کند و محافظ خوبی در برابر رادیکال‌های آزاد به حساب می‌آید.

پیشنهاد می‌شود برای اثربخشی بیشتر، شب‌ها این کرم را روی قسمت‌های لکه‌دار پوست بمالید تا جذب پوست شود.

در مجموع می‌توان گفت اگر به دنبال یک ضد لک قوی هستید کرم ضد لک تریو – دی نوروا لکه‌های پوستی را برطرف می‌کند و شادابی و طراوت را برای پوست به ارمغان خواهد آورد.