از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل بهداشتی آقایان Servina

وضعیت موجود
قیمت 46300 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: ژل بهداشتی آقایان Servina، موجب جلوگیری از انتقال آلودگی‌های موضعی بوده و خاصیت ضد التهاب و سوزش دارد. مرطوب کننده بوده  و ایجاد طراوت و شادابی می‌کند.

شماره مجوز بهداشت: 1185499120842120

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

ژل بهداشتی آقایان Servina، فاقد الکل و هماهنگ با pH طبیعی بدن می‌باشد (pH 5.5). این ژل فاقد ترکیبات زیان‌بار بوده و حاوی عصاره‌های گیاهی موثری از جمله بید سفید، برای از بین بردن سوزش و التهاب دستگاه تناسلی است. با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از عفونت‌های بانوان از طریق آقایان منتقل می‌شود، ضد عفونی‌کردن این ناحیه با ژل بهداشتی مانع از انتقال آلودگی می‌گردد و جوی مطمئن و سرشار از صمیمیت را در خانواده ایجاد می‌شود.

این ژل فرد را در برابر بیماری‌هایی چون سوزاک، سفلیس و بیماری التهابی بالینی در امان نگه می‌دارد. حضور ترکیب گیاهی مریم گلی موجب نرم کنندگی و مرطوب کنندگی می‌شود و سبب افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و احساس شادابی و رضایت را درطول روز برای مصرف کننده به وجود می‌آورد.

طریقه مصرف

قبل از استفاده دست‌های خود را خوب بشویید، ناحیه خارجی دستگاه تناسلی را با آب مرطوب کرده و مقداری از ژل را با دست یا ترجیحا دستمال تمیز بر روی موضع بمالید پس از یک دقیقه موضع را با آب کافی خوب بشویید و خشک نمایید.

جدول مشخصات

نوع محصول ژل
وزن -
حجم 150ml
PH PH روزانه
عصاره و ترکیبات بید سفید، عصاره مریم گلی، جینسینگ.
توضیحات

مناسب بهداشت و نظافت روزانه برای

تمام سنین

منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
برند SERVINA | سروینا
کشور صاحب برند ایران