از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم موبر مخصوص آقایان Servina

وضعیت موجود
قیمت 33600 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

معرفی محصول

ویژگی: کرم موبر مخصوص آقایان Servina، با بهره‌مندی از ترکیبات موثر به همراه عصاره‌های گیاهی موهای زاید را در کمتر از 5 دقیقه بدون ایجاد خارش و سوزش به طور کامل از بین می‌برد.

شماره مجوز بهداشت: 1185499120842120

 

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم موبر مخصوص آقایان Servina، ضمن اینکه موهای زائد را در کمتر از ۵ دقیقه از بین می‌برد موجبخشکی، التهاب و خارش پوست نمی‌شود. این محصول  موها را در سطحی پایین‌تر از تیغ قطع می‌کنند. لذا موها کمی دیرتر در می‌آیند و بر خلاف تیغ، نوک موها پس از اصلاح تیز نمی‌شوند و پوست نرم‌تر خواهد بود. البته در آقایانی که موهای زبر در ناحیه گردن دارند و با اصلاح مشکل دارند، کرم‌های موبر جایگزین خوبی برای اصلاح هستند. در ضمن برداشتن موهای زائد دیگر قسمت‌های بدن با کرم موبر در زنان و مردان تفاوتی ندارد.

طریقه مصرف 

با کاردک مخصوص یک لایه یکنواخت (حداقل ضخامت 1 میلی‌متر) از کرم را بر روی پوست خشک بمالید. به‌طوری که روی موها را بپوشاند، 5 دقیقه صبر کنید. سپس به آرامی با سر کاردک یک منطقه کوچک را تست کنید. اگر موها به آسانی جدا شدند، بقیه کرم را از روی پوست خود بردارید، در غیر اینصورت حداکثر تا 10 دقیقه صبر کرده و سپس آن را پاک کنید. پس از پاک کردن توسط دستمال یا کاردک مخصوص (در خلاف جهت رویش مو) پوست خود را به طور کامل با آب ولرم (بدون صابون) بشویید و سپس خشک کنید.

جدول مشخصات

حجم 100ml
وزن -
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
برند SERVINA | سروینا
کشور سازنده ایران