از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

دستگاه تصفیه آب خانگی اکولایف Eco Life مدل پلاس Plus

وضعیت موجود
قیمت 3394500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

توضیحات محصول :

 

 

نحوه کار و عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی اینلاین اکولایف مدل پلاس

دستگاه های تصفیه آب که با نام اینلاین به بازار عرضه می شوند، فیلترهای تصفیه آب آن ها بدون قرار گرفتن در هوزینگ مخصوص فیلتر، به راحتی در جای خود قرار می گیرند. به همین دلیل است که تعویض دوره ای فیلترهای آن، به راحتی و در مدت زمان کوتاه انجام می گردد. پمپ استفاده شده در دستگاه تصفیه آب اکولایف مدل پلاس بسیار پر قدرت و کم صدا می‌باشد. یکی از مولفه های بسیار مهم در دستگاه تصفیه آب، وجود یک پمپ قدرتمند است، چرا که هرچقدر پمپ قدرت بیشتری داشته باشد، تصفیه آب با کیفیت بهتری انجام می شود. چرا که پمپ فشار مورد نیاز آب برای ورود به دستگاه و سپس به دورن فیلترها را فراهم می کند. در ساخت این دستگاه از به روزترین تکنولوژی تصفیه آب به نام اسمز معکوس RO استفاده شده است چرا که این روش تمام آلودگی و ریزترین آلایندهای موحود در آب را از بین می برد. برای این محصول، بهترین و با کیفیت ترین مخزن در نظر گرفته شده است. مخزن تایوانی تانک پک TP19 tank pac یک مخزن سه لایه و آنتی باکتریال است که از رشد انواع باکتری و جلبک جلوگیری کرده تا کیفیت آب تصفیه شده را که مدتی در مخزن می ماند حفظ کند. همچین از دیگر مزایای این دستگاه این است که شما عزیزان می توانید تعداد فیلترهای این دستگاه را اضافه کنید.

 

 

برای دیدن محصولات مشابه و بیشتر کلیک کنید .

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

دستگاه تصفیه آب خانگی  اکولایف Eco Life  مدل پلاس Plus

 

 

مراحل تصفیه آب در دستگاه اینلاین اکولایف مدل پلاس

مرحله اول (فیلتر پلی پروپیلن): در این مرحله ذرات درشت مانند شن و ماسه و گل و لای درون فیلتر حبس می شوند تا آب آماده ورود به فیلتر مرحله دوم شود.

مرحله دوم (فیلتر کربن فعال): فیلتر کربن پودری یا UDF از مواد کاملا گیاهی ساخته شده است که وظیفه از بین بردن کلر و ترکیبات کلر و بهبود مزه، بو و طعم آب را دارد.

مرحله سوم (فیلتر کربن بلاک): فیلتر کربن بلاک تکمیل کننده مراحل پیش تصفیه می باشد و ذرات ریز تا ۱ میکرون را از بین می برد. قبل از رسیدن به فیلتر ممبران، می بایست تمام ذرات درشت از آب حذف شود تا فیلتر ممبران که قلب دستگاه تصفیه آب است، آسیب نبیند چرا که خرابی این فیلتر، سلامت دستگاه را به مخاطره می اندازد. عملکرد درست این ۳ فیلتر موجب افزایش طول عمر دستگاه و عملکرد صحیح فیلتر ممبران خواهد شد.

مرحله چهارم (فیلتر ممبران): مهم ترین مرحله در دستگاه تصفیه آب مرحله چهارم و عملکرد فیلتر ممبران memberane است. چرا که این فیلتر تمامی آلاینده ها و ناخالصی های باقی مانده به قطر ۰.۰۰۰۱ میکرون را از آب حذف می کند.

مرحله پنجم (فیلتر پست کربن): این فیلتر از کربن اکتیو و پوسته نارگیل تهیه شده و کاملا گیاهی است و جهت بهبود طعم و رنگ آب بکار می رود.

مرحله ششم (فیلتر مینرال): فیلتر mineral که با نام فیلتر معدنی شناخته می شود، وظیفه‌ی اضافه کردن مواد و املاح معدنی مورد نیاز بدن را که در طول تصفیه از بین رفته است، برعهده دارد.

مرحله هفتم (فیلتر اینفرارد): مرحله هفتم و آخرین مرحله که جهت افزایش کیفیت آب می باشد که وجود آن ضروری نیست، فیلتر اینفرارد یا همان اکسیژن ساز، اکسیژن مورد نیاز محلول در آب را تامین می‌کند.