از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اکولایف

وضعیت موجود
قیمت 8695500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

توضیحات محصول :

 

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اکولایف Ecolife ساخت کشور تایوان یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه های نیمه صنعتی موجود در بازار ایران است. این برند، دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار قوی و با کیفیتی را تولید و عرضه کرده است.

» دستگاه تصفیه آب خانگی اکولایف اکونومی

» دستگاه تصفیه آب خانگی اکولایف پرمیوم

 حداقل ظرفیت دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن و حداکثر ۶۰۰ گالن است. هر ۱۰۰ گالن تقریبا معادل ۴۰۰ لیتر می‌باشد. بنابراین دستگاه نیمه صنعتی ۴۰۰ گالن اکولایف Ecolife در طول شبانه روز قادر به تولید ۱۶۰۰ لیتر آب تصفیه شده است. این اعداد و ارقام ظاهری و اسمی هستند و پس از مدتی، این میزان اندکی کاهش می‌یابد.

 

برای دیدن محصولات مشابه و بیشتر کلیک کنید .

تعداد
{{ quantity}}
قسطی بخر

درباره این کالا بیشتر بدانید

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اکولایف

 

تعداد مراحل این دستگاه به تعداد فیلترهایی که پس از ممبران قرار می‌‌گیرد، بستگی دارد. فیلترهای مرحله اول تا سوم، شامل فیلتر های اسلیم  ۲۰ اینچ می‌باشند. این فیلترها قابلیت حذف ذرات درشت نظیر شن و ماسه، گل و لای، لجن، آلاینده های شیمیایی، ترکیبات کلردار، فلزات سنگین و غیره را قبل از رسیدن آب به فیلترهای ممبران دارند. حذف این ذرات توسط فیلترهای پیش تصفیه از این جهت که موجب افزایش عمر فیلترهای ممبران و در نهایت عمر دستگاه می‌شود، بسیار حائز اهمیت است. مهم ترین مرحله در تمامی دستگاه های تصفیه آب، مرحله ای است که فیلتر ممبران قرار دارد، چرا که ریزترین ذرات را از آب حذف می‌کند. به همین دلیل است که به قلب دستگاه تصفیه آب مشهور است.

در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اکولایف پس از مراحل پیش تصفیه، ۴ عدد ممبران ۱۰۰ گالن تعبیه  شده است که آب پس از محله سوم جهت تصفیه نهایی، همزمان وارد این چهار فیلتر می‌شود. فیلتر ممبران، وظیفه حذف ذرات شیمیایی (نیتریت، نیترات)، فلزات سنگین (آرسنیک، سرب، جیوه)، ویروس، باکتری، میکروب و غیره را دارد. در مرحله آخر از فیلتر پست کربن جهت حذف ناخالصی های باقی مانده و بهبود رنگ، طعم و بوی آب استفاده می‌کنند. پس از پست کربن میتوان، فیلترهایی نظیر مینرال و قلیایی را به دستگاه اضافه کرد. دستگاه نیمه صنعتی اکولایف Ecolife دارای دو عدد ترانس ۳۶ ولت و دو عدد پمپ ۳۶ ولت می‌باشد که بسیار کم صدا و پرقدرت هستند.